Sizce cokmu abartiorum:( ?

Arkadaslar 105 kiloyum evet bazilariniz okuz diyceksiniz asagiliycaksiniz ama daha bir 26 kilo vermis kilom facemi. kapadim tabi kimse gotu buyuk kiz tercih etmez herhangi bir sosyal ag kullanmiyorum. sadece spora. gidiorum okulumu bile dondurdum insanlardan uzaklastim eger kilolarimi veremezsem. Kendimi geberticem sizce ne yapaim ask hayatimi ve sanal aglarimi kapatarak kotumu etmisim

0|1
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim tek derdin kilon olsun. Keske 200 kg olsaydım da sevdigim insan yanimda olsaydıHayatımda 16 yaşımda ilk defa birini sevdim, lise cağımdı daha lise 3 daha cocuktum belki ama seviyordum gerçekten. Onu seviyordum ilk defa sevmeyi sevilmeyi o bana öğretti, 5 yıllık süren bir ilişkimiz oldu ardından ben lisede haylaz tembel calısmak istemeyen sigara icen alkol kullanan hatta sınıfda bira icen biriydim. Okulda her gün kavga eden birisiydim, ama o hayatıma girdikden sonra kendime verilmiş bir hediye bir sevinc olarak kabullenip kötü olan ne varsa uzak durdum onun icin üniversite okudum onun icin herşey yaptım, Ailemin bana yurt senetlerimi almam icin yolladıkları toplu parayı onunla beraber 1 hafta boyunca termal tesislerde eğlendik gezdik sinemaya gittik ona dokunamadım kötü niyetle asla yaklaşmadım öpemedim sarıldım uyurken sacını okşadım ama sonradan üniversite bittiği zaman geri dönüşde ben google firmasında işe başladım, ve orada bir takım huzursuzluklar ilişkime yansıdı ve o sinirle yalnışlıkla hayatımın kadını dediğim insan kötü söz kullandım ve ilişkimiz sonlandı. yaklasık 2.5 yıldır kimseyle bir şey görmüyorum göremiyorum yaşıyamıyorum calıstıgım sirkette 45 bayan 3 erkek calısıyoruz. Yoldan gecen güzel bayanlara bile bakamıyorum, nerdeyse erkek oldugumu unutur gibiyim. her gece rüyamlarıma giriyor bana yazdıgı kalp kutusunun icinde 1000 adet 4 yıllık ilişkimizde neler yaşadıgımızı anlatan kelimeleri her gece yatarken okuyorum 21 yaşında bir gencim daha hangi genc 20 li yaşlarında alkolle tanışmak ister ki? ben şu anda gecelik bir 35 lik icmeden duramıyorum. Kalbimin acısı dinmiyor, 2yıl değil 20 yıl olsada sevemiyeceğimi biliyorum. Bir daha...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen okulunu dondurmakla kotu etmissjn
    Bende kiloluyum , kimse mukkemmel degil.
    Ve yalnis dusunuyorsun. Benle cikan oldu ve Şu an cogu af diliyor.

0|0
    0|0
    • Beni kimse sevmior denedim hepsi cinsel ya da parasla sevdi

• Bilmiorum :(

• Bence yapma
      Sana yardim etmek , teselli vermek isterdim.
      Ama yapma

Erkekler Ne Diyor 22

• Allah yardım etsin.

1|4
    0|0
  • evet. bende bir zamanlar 130 kiloydun azinle 90 kiloya kadar indim. kilo verme esnasinda kendimi pisikoojik olarak strese sokmadim. amacima uygun sporcu takviyeleri kullandim (cok ciddi bir arastirma yaptikdan sonra kullandim) her ay duzenli olarak kan ve karaciger degerime baktirdim. hic bir diyetisyeni dinlemedim kendini dinledim. proteyin alimini artirdim, beyaz unlu mamulleri azalttim. elimden geldigince cok su ictim, kola yi zaten secnezdim bunun yerine sade maden suyu ve spordan once gunde 1 bardar yesil cay. simdilik bunlari yaparsan duzenli olarak ayda en fazla 1 kilo verirsin. bir de umudun kirilmasin zaman zaman vucudun direnc gosterecektir kilo vermekmemek icin her direnc noktasinda daha azimli olmalisin.

0|0
    0|0
    • Haklisin kendime 9 ay daha verdim umarim basaririm

• Rahat olmak istiorum ama olmiyor yaz gelio sporada gitmek istiodum ama bel fitigi menuskus cikti hep :( diyetisyene gittim sonra ama sanki daha cok jilo aldim

• ben sol diz kapagim parcalanmis halde ve spora dwvam ettim ama dikkat ederek. diger yorumlarini da okudum cok kafana takmissin. vucut kitle index sine gore hareket et. boyun uzunlugu kiloya cok etken. eger sikintin yoksa bazi takviyeler onerebilirim. fakat karacogerinde ve kandurumunda bir sikinti olmamali.

• İyi yapmışsın boşver kendinle kalıp, azimli bir şekilde kiloları verirsen herkes seni yeni halinle görsün..

0|0
    0|0
  • Evet kotu etmisin diyetine yemene dikkat et bide spor. salonuna git verirsin ama. once. bir diyetisyene git

0|0
    0|0
  • bende 92 kiloyum kilo vercem diye ugraşyom saçlarımda az döküldü kızlar dayı diyo:) bende zayıflamaya karar verdeim 2 gün oldu ekmek yasak pirinç yasak şeker yasak biraz fazla su tüketimi ve akşam 6dan sonra çay hariç hersey yasak 105 kilo biraz fazla bence zayıfla sosyal aglarını nedn kapattın onu anlamadım ama gotu büyük kızlar harikadır ama ince belde olmalı büyük olması güzel yani sorun etme bide boy kaç tabiki önemli ikimizide sabır versin Allah zayıflamayalıyız dostum anladın sen

0|0
    0|0
  • Kötü etmişsin tabiiki. Sende bir insansın yaşamaya devam etmelisin barışık olmalısın nasıl istiyorsan öyle yaşamalısın bu bir engel değil. Şimdi lütfen o kutudan çık ve gökyüzüne bak.

0|0
    0|0
  • zayıfladıkça fotoğraf paylaşırsan insanlar seni daha da motive edecektir, bir de bu yönden düşün derim

0|0
    0|0
  • Ulan biz insanogullari ne nankörüz? Mesela ben hayatm boyunca 75 kilo üstüne çikamadm hayatm boyunca hep dalga geçtiler kilomla. Şisman insanlarda şismanim diye dert yanıo. Herkez birşeylerden dert yanio. Zayif 0lsa isyan şişman 0lsa isyan ediyo.

0|0
    0|0
  • Belkide kısıtlı bir zaman uzaklaşman kendi özgüvenini toplaman gerek. Boşver herkesi kendini düşün biraz uzaklaşmak her zaman iyidir

0|0
    0|0
  • kilo verirsin bunu çok takıntı yapma sporunu yap sadece kilolar gider illaki bence abartıyorsun

0|0
    0|0
  • Umarım seni 50 lerde görürüz diğer yarını eritmek nasip olur.

0|0
    0|0
  • Yapma ya Kıyamam sana boşver sen tombiş ligin ile tatlısın ☺☺

0|0
    0|0
  • Sen dışarıdaki insanları izliyormusun? Herkes prenses gibi yaşamıyor kilo verirsin kendini dışlama :)

0|0
    0|0
    • Durust ol yaninda arkadas ya da es. olarak sisman kizi gezdirirmisin

• Evet çok samimi olarak sevgi ayrı birşey dış görünüş değil birini görmeden bile sevebilirsin ;)

• Babacan sen azim et ne edecen sağı solu kapatıyon ac geri hayatina devam et hayat akarken zayıflamaya calış

0|0
    0|0
  • istersen konuşabiliriz beraber verirz kiloları benimde kilo vermem lazım :(

0|0
    0|0
  • Abartma

0|0
    0|0
  • Ben 123 kiloyum üzülme düzelir devam et spora :)

0|0
    0|0
  • Spora odaklanman icin iyi olmuş bence ama kendinle barisik da olmalisin birnevi

0|0
    0|0
  • dr git mide küçült gerisi hikaye

0|0
    0|0
  • en güzelini yapmışsın spor devam et
    inatçı ol ve pes etme ,,, çalış öalıl öalı

0|0
    0|0
  • Hayırlısı olsun durma devam et

0|0
    0|0
  • Boy kaç? Severim kilolu bayanları

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yat kalk haline şükür et asla insanlardan kaçmak çözüm değil sen elinden geleni yap azmin elinden hiç bişey kurtulmaz üzülme bende kilo almak için uğraşıyorum ve bazen de aşırı kilolu insanların yerinde de olmak istiyorum biliyor musun sağlığına dikkat et kimsenin de seni aşağılamaya hakkı yok

0|0
    0|0
  • bu kadar abartma zayiflayabilirsin

0|0
    0|0
  • kötü yapmışsın tabi neye gerek öyle sığ düşünüyorlarsa bırak öyle insanları. okulunu neden dondurdun her şeyden vazgeç okulundan vazgeçme derim ben. hemen kilo veremezsin bir iki yıla yaymaya çalış hızlı kilo vermen vücudunda sarkmalara yok açacaktır senin için en doğrusu yediklerine dikkat edip spor yapman ve en önemlisi sabretmen

0|0
    0|0
  • Gebertme aa niye kendine bu kötülüğü yapıyorsun. Kilo vermeye çalış soysal da ol. Kimse seni aşşağılayamaz korkma.

0|0
    0|0
  • Yaparsın sen azim hırs oldugu sürece ama takinti haline getirme dert değil bu verirsin 😊

0|0
    0|0
  • kendinle barış

0|0
    0|0
  • Yo bence iyi yapmışsın sadece hedefine odaklan o zaman inan başaracağını düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...