Eşinizle olan bir kavganızda, kavgayı sonladırmak için; evi mi terk edersiniz yoksa, eşinizi mi evden çıkarırsınız?

Kavga ettiniz ve gerçekten yıpranacak duruma geldiniz, sakinleşemiyecek haldesiniz, kavgayı sonlandırmak için; hemen evi terk mi edersiniz yoksa, eşinizi mi evden çıkarırsınız?

0|1
29|41

En İyi Erkek Görüşü

• niye illa biri gitmesi gerekiyor ki evden? biri evden çıkmadan kavga bitemiyor mu? bir taraf alttan alacak, susacak, cevap vermeyecek, diğer taraf zaten cevap gelmedikçe içini boşalttığında tartışma da bitecek. sinirler tekrar normal haline geldiğinde sakinleşildiğinde konu tekrar açılır ve medenice İNSANCA konuşulur nokta konulur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evi terkederdim herhalde o sirada kalkip da onu evden çik diye yalvaramam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 40

• Evi terk ederim.

1|4
    0|0
  • ben kavga edecek kadar buyutmezdım gonlunu alırdım hemen gözlerinden falan öperdim barışırdık kıyamam kı esıme kızmasın o :D

0|0
    0|0
  • Kahveye gider bir olalet içer iki el batak çevirir sonra kaç ekmek alayım gelirken diye ararım

1|0
    0|0
  • kavgaların sadece yatağa kadar olduğunu düşünen biriyim..
    eşler yataklarını ayırmamalı küs dahi olsalar..
    ama öyle bir hale gelinirse eşim evin sahibidir, ben ceketimi alır, çıkarım..

0|0
    0|0
  • Hadi kendin çıkarsın ya da alttan alırsın da "eşinizi mi evden çıkarırsınız" ne ya? :D :D Kendim çıkarım giderim kafamın rahat edeceği bir yere yalnız başıma acaba ulan yanlış mı yaptım diye düşünürüm hatalıysam sevdiğim kişinin zaten gönlünü almayı bilirim. He değilsem karşısından aynısını beklerim.

0|0
    0|0
  • evi terk ederim esimi cikartirsam bidaha eve almam

0|0
    0|0
  • İkimizde çıkmayız.

0|0
    0|0
  • Evi terkederim

0|0
    0|0
  • Kendim çıkarım evden. Çünkü biliyorum ki çıkmazsam ya o benim kalbimi kıracak ya da bnen onun. Çıkarım bir yarım saat bir saat temiz hava alıp bir çiçekle geeri dönerim eve. bir şekilde tatlıya bağlamaya çalılşırım, bağlarım da. Böyle yani

0|0
    0|0
  • Eşimi öper kavgaya son verir

0|0
    0|0
  • Kadin basina nereye gitsin, kavgada etsek namusumdur, elbette ben cikarim...

0|0
    0|0
  • Ikisinide yapmam odaya gecer biraz sakinlesirim sonra alir esimi karsima konusurum evden cikmak soz konusu olur ise kavga daha da buyur

0|0
    0|0
  • Odayi terk ederim. d

0|0
    0|0
  • Evi terkederim.

0|0
    0|0
  • Ben çıkarım kafamı iyice toparlar eve gelir kavgaya kaldığım yerden devam ederiz 😂😂

0|0
    0|0
  • Evi terk ederim

0|0
    0|0
  • kavgada erkek evi terk etmeli.. dışarı çıkmalı... çünkü bayanıın gidecek yeri olmayabilir ama erkek her ortama daha basit uyar

0|0
    0|0
  • gider otelde kalırım bir kaç gün...

0|0
    0|0
  • Evden çıkarım

0|0
    0|0
  • Susarım

0|0
    0|0
  • Benim eşimle Pek sorunum olacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • kavga etmem

0|0
    0|0
  • Camdan aşağı atarım.
    😂😂😂

0|0
    0|0
  • Tek tartisma olduysa bende o iliski biter madem bitecek kimse cikmaz

0|0
    0|0
  • Tartışmaya Gelemem. Hemen Onu Kendiyle Başbaşa Bırakırım

0|0
    0|0
  • Evden çıkar 1 - 2 saat dolaşır geri gelirim... Çünkü 2 taraf sakinleşmiş olacaktır.

0|0
    0|0
  • evi terkederim

0|0
    0|0
  • O yatağa ben salona

0|0
    0|0
  • Sakinliğimi koruyarak dışarı çıkarım ;)

0|0
    0|0
  • bn cıkarım soun kavgada değil eşinin heryeri sis sis olup ful time knsmaya baslaması

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 28

• orta yol bulunur. ıkı kısının evı olduguna ve dıngonun ahırı olmadıgına gore cekılırsın bır odaya sakınlesmeyı beklersın bır sıgara yakarsın sakınlesınce konusursun.

0|0
    0|0
  • ikisini de yapmam otursun oturdugu yere

2|0
    0|0
  • 2mizde gideriz bir yerlere :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Ikisinide yapmamaya calisirdim baska odaya gider dusunurdum ama vahsi ise terkederdim

0|0
    0|0
  • Ama neden tartışmışız eğer o haklıysa susarım alattan alan taraf olurum ama velev ki ben haklıysam o zaman o sussun susamıyorsa da çıksın gitsin bir kaç saat sakinleşeyim

0|0
    0|0
  • Kavgada tartismada ortam terk etmek veya terk ettirmek huyum değildir. Bu yöntemi önemsemediğim insanlara uygularım sadece.

0|0
    0|0
  • Ayrı odalarda biraz sakinleşin ve geceyi yine o yatalta geçirin. Diğer seçenek çok keskin ve ders bereyim derken sınıfta kalırsın dikkat et.

0|0
    0|0
  • Hiç biri çay demlerim sessizce mutfakta o tv odasındayken.. hep işe yaradı

0|0
    0|0
  • O an ne yapacağımı bilemem 😟

0|0
    0|0
  • Sarilirim sakinles konuşuruz derim çünkü ben çok poncik bir hanimim 😊😂

0|0
    0|0
  • Baska bir odaya gecerim sadece sakinlesene kadar, anlik öfke yüzünden herseyi kirip dökmek olmaz.

0|0
    0|0
  • evi terk ederim

0|0
    0|0
  • Ikisini de yapmam onu eve kitlerim :D

0|0
    0|0
  • Ben terk etmem oda etmesin güzel güzel konusuruz ben yumusatırım 😄

0|0
    0|0
  • Evden çıkmam erkeğin evden çıkması daha dogru olur kendimi odaya kapatirim en kötü

0|0
    0|0
  • Diğer odaya gider uyurdum.

0|0
    0|0
  • İkisinide yapmam sabreder susarım. Çünkü bazen en güzeli susmaktır

0|0
    0|0
  • Esımı cıkarırım

0|0
    0|0
  • Odaya geçer sakinlesmeyi beklerim kimse cikmaz evden

0|0
    0|0
  • Başka odaya giderdm

0|0
    0|0
  • Kırsın dizini otursun evde ben giderim

0|0
    0|0
  • Susarım
    Ama sonra öttürürüm

0|0
    0|0
  • hiçbirini yapmam. bunlar çözüm değil çözüm odaklı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Eşim gitsin

0|0
    0|0
  • Terk etmek amaçlı değil ama hava almak , sakinleşmek için çıkılabilir. Ben öyle yapıyorum. Kim daha çok sinirliyse diğer taraf alttan almalı.

0|0
    0|0
  • Susup sarilirim, diğer yöntemler ayrılığa bir adım daha yaklastiriyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...