Toplu taşıma araçlarında taciz edildiniz mi?

Erkekler veya kadınlar toplu taşıma araçlarında hiç taciz edildiniz mi? Edildiyseniz tepkiniz ne oldu?

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• 2 defa ikisindede gerekeni yaptığımı sanıyorum

0|1
    0|0
    • Açıklar mısın, nasıl oldu?

• biri antepte oldu sapığın teki saçımı okşama kalktı sapık dedim ittim otobüstekiler zorla indirip birşeyler yapmışlardı diğeride İstanbul'da metrobüste arkadan fazla yaklaştı deydirmeye kalkınca dirsek attım malum yerine 1-2 de laf söyledim aracın en arkasına kadar gitti

• Valla cinsellikte dünyanın Afrika'sıyız, bu ne ya, bu kadar aç olunur mu

En İyi Erkek Görüşü

• kadın erkeği taciz edemez de, bir keresinde gay musallat olmuştu dünyanın en boktan hissiymiş. benden gitti başkasına yanaştı herif buna dirseği yapıştırdı sonra. bence o gay değil ibneydi, gay olsa duramazdı :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 12

• GÖz ile Evet, Yiyecek gibi bakıyorlar hayatlarında hiç iki metre boyunda insan görmemiş gibi davranıyorlar😁

0|1
    0|0
  • kızlar hep taciz ediyordu toplu taşımada namusumu zor kurtardım kızların elinden :D biri yavrum biri şişşt yakışıklı falan biri eller biri öpmeye kalkar , durun söför bey dedım ındım , hala takıp edıyorlardı onlarda ınmıslerdı , boynumu yere eğip utanarak kaçtım oradan :D

0|0
    0|0
  • Edilmedim

0|1
    0|0
  • Fortcular Hucummmm

0|1
    0|0
  • Edildim kanka şok olmuştum :D

0|1
    0|0
  • Henüz değil

0|0
    0|0
  • Kızlar rahat bırakmıyor beni

0|1
    0|0
  • taciz edilcek kadar değerli olduğumu düşünmüyorum kim napsın beni :D

0|1
    0|0
  • dolmuşta oldu. Yaşlı bir adam geldi yanıma oturdu ben küpe takıyorum önce tip tip baktı snra sonra öğrenci misin falan evet dayı dedim. Baktım bacağıma eline attı okşuyor. Tuttum elini ittim. Dedim bu elini çek yoksa popona sokarım. Kalktı gitti güzel kardeşim

0|1
    0|0
  • 50-60 yaşlarında şeytan karı düşme bahanesiyle çükümü elledi sonra oha dedi

0|1
    0|0
  • ötöbüs ani fren yapınca kendini üstüme atan bir kız olmuştu :D diğerlerinde hep ben fordladım

0|2
    0|0
  • edildim. bir sonraki durakta inmek oldu

0|2
    0|0
Yükleniyor...