Konuşurken dokunur musunuz?

Mesela devlet Bahçeli basın önünde bir siyasiyle konusurken karşısındaki fazla samimi ve candan bir insan olacak ki devamli dizine dokunuyordu. O da en sonunda isyan edip yeter şu hareketi tekrar etmeyin diye cikismisti.
Karşıma bir devlet bahçeli çıkarsa bende bu huyum yüzünden güme gidicem. iletişim esnasinda omzuna koluna dokunup saçıyla oynarim karsimdakinin.. böyle saçma bir olayım var

Sizde durumlar nasıl?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi özel alan kamusal alan vs diye bir ton beden dili ve psikolojik etkilerini anlatan bir yazı yazardım da saat geç oldu google dan bir araştır. Genellikle bu tür hareketler karşısındakinden üstün olduğunu vurgulamak için bilinçsizce yapılır.

1|0
    0|0
    • Dokunmayi duygusal bir ihtiyaç olarak ele alırsak o hareketin okunuşu değişir ama

• vaay. ben cocukken bahcelinin karşısındaki amcayi çok coşkulu kıpır kıpır içten biri olarak gördüğüm için altında bir şeyler aramamistim oysa ki:D neyse dış işleri bakanı falan değilim ben dokunurum

En İyi Kız Görüşü

• Var öyleleri bende denk geldim konuşurken saçıma dokunuyodu elini getiriyo gözüme doğru omzuma dokunarak anlatıyo falan güzel güzel anlatıyorum güzel kardeşim demenin fizilsel yolu heralde öyle insanlara kızamıyorum kendsini çok kaptırmış ve iyi niyetli olarak görüyorum sıkıntı yok :D o videoyu atar mısın devlet bahçelinin merak ettim :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ben arada bir de olsa dokunurum ama karsidakinin bana dokunmasindan rahatsız oluyorum..

0|0
    0|0
  • gülerken omuz yumruklamak bide dinle demek için aynı noktadan tutup sarsmak lazım

0|0
    0|0
  • doğru değil

0|0
    0|0
  • Pek yok bende

0|0
    0|0
  • Ya ben böyle takıntılı insanlara ayar oluyorum. Keşke senle konuşsak da saçını başını çeksem sinirlendirsem 😏

0|0
    0|0
  • Akdeniz insanında var o özellik. Türkler, italyanlar, yunanlar, ispanyollar temasla iletişim kurarlar

0|0
    0|0
  • Evet dokunabilirim çok hararetli bir şey anlatırken

0|0
    0|0
  • hayır dokunmam

0|0
    0|0
  • çok samimiysem ellerim

0|0
    0|0
  • Evet dokunurum sevmezler genelde ama hislerini öyle ifade ederim. Art niyet yok yani

0|0
    0|0
  • bu üyeye mesaj gonderemezseniz diyo gene heeey hatun !

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Dokunmam dokundurmam :D

0|0
    0|0
  • Karşımdakine dokunmam ama ellerim sürekli hareketli oluyor ve elimde birşey olursa onunla oynuyorum. En son babama birşey anlatırken havuç vardı elimde onu kalem gibi kullanıp ismimi yazıyordum masaya.

0|0
    0|0
  • Hiçbişey yapmam. Abi harbiden ben niye hiçbirşey yapmıyorum 😂 sadece çok sinirliysem ve kendimi kontrol edemiyorsam dokunurum ondada büyük zarar vermem 😂😂

0|0
    0|0
  • Hayır. Gözlerinin içine bakmaktan bile kaçınırım, yalan söylediğim için değil ama. Sadece alışkanlık diyelim.

0|0
    0|0
  • Dokunurum illa ki

0|0
    0|0
  • Tobe Estağfurullah yaaa

0|0
    0|0
  • Dokunmuyorum, dokunan olunca da fark etmiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...