PARFÜMÜN GÜZELMİŞ ADI NE?

Arkadaşlar geçenlerde babamın arkadaşı ve oğlu misafirliğe geldi (yatılı) annem boşta bulunup benim yastığımla battaniyemi vermiş. Ertesi gün çocuk parfümün güzelmiş adı ne dedi ama dalga iması yoktu. Ne demek istedi sizce anlamadım?(Parfümü çok kullanmayan biriyim bir yere gitmediğim sürece sıkmam.)

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey demek istememiş, çok şeyapmamak lazım. Küçük bir iltifat olarak algılanabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• azıcık askintilik yapmış galiba. d. d

1|0
    0|0
  • Nick soru uyumu ahenkle dans ediyor

2|0
    0|0
  • Senin yastığınla battaniyeni ne diye nikah düşen heriflere veriyor anan? İnsanın durduk yere aklına sokar, pis pis düşünmüştür şimdi seni...

1|1
    0|0
  • parfumunu begenmis okadar.

0|0
    0|0
  • Yani diyor ki ; Parfümün çok güzel, hoşuma gitti. Adı nedir? diyor.

0|0
    0|0
  • Heççç kusura kalma bütün suçun annende bence , senin yastığını vermek nedir ya. çocuk ne azmıştır var ya senin kokunla yazık ayıp günah ya.

0|0
    0|0
  • parfümünn adını sormuş ne arıyon burda, yastıgınımı :D

0|0
    0|0
  • Her şeyden bir bok çıkarmaya bayılıyor bu millet ya, çocuk parfümünün adını sormuş işte

0|0
    0|0
  • Diyorsun ki bütün gece seni koklamIş gibi hissetmiştir

0|0
    0|0
  • Bence seni öpecek

0|0
    0|0
  • Seni beğenmiş dememizi mi beklion

0|0
    0|0
  • red door

0|0
    0|0
  • Kokunla hayali bir gece gecirmis sapik :)

0|0
    0|0
  • Bence parfüm hikaye yastığın fırsat oldu parfüm bahane, inanma diyicemde nasılsa yalana daha iyi inanıyor bazılarınız

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Puf ne kadar düz düşünüyorsun bayan olduğuna emin misin? :D
    Yani kokundan etkilendiğini ima etmek istemiş.

0|0
    0|0
  • Ohaaaa 😱

0|0
    0|0
  • Benim babam o oglani eve katiyen sokmazdi yine iyi sokmus senden hoslanmis cocuk parfum bahanesi olmus

0|0
    0|0
    • Normalde bizimkiler sokmazdı kuzenlerimle bile konuşturmuyolar. Ama çat kapı gelince bişey diyemedi

• çocuk yakışıklımıydı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...