Farkettiniz mi İslamı Son Zamanlarda Savunanlar İslamla Alakası Olmayan Bilgisi Olmayan Cahiller?

2 kelam bildiği yok İslamı savunmaya çalışıyor ayrıyeten her bir haltı yiyior ama dara düşdümü Allahh büyük İslam büyük diyorlar? Ve ateist insanlara da küfür ediyorlar ve onlardan Müslüman olmasını İslamın hoşgörü dini oldugunu sözde böyle mi gösteriyorlar. Bence bilgisizi olmayan insan sussun bir zahmet çünkü İslamı savunmuyorsunuz daha bir aksine kötülüyorsunuz sizin yüzünüzden kötü görünüyr

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• islamı kötü göstermeye calısıyırlar.

0|1
    0|0
    • Yok o değil kkötü göstermeye çalışanlar farklı. Bunlar sözde savunmaya çalışan çok bilmiş cahiller.

En İyi Erkek Görüşü

• Ezici çoğunluk böyle. Bünyemdeki islamofobinin sebebi de bu insanlardır.

Belki düzgün konuşsalardı müslüman olmazdım ama en azından islamdan nefret etmeyebilirdim.

1|1
    0|0
    • Sen onlara ne bakıyon birader ya Yunus Emre, Mevlana da Müslüman bu sözde çok bilmişlerde Müslüman ikisi aynı mı şimdi.

• Kişi kendinden sorumludur boşver daha 2 ayet ezbere bilmezler İslamı savunmaya çalışırlar. Siyaset takip etmezler gazete okumazlar aklı sıra siyaset yapmaya çalışır bilmediği partiyi savunurlar. Tarihle ilgili adam akıllı araştırma yapmaz 1 kitap okumazlar kulaktan duyma sözlerle tarih anlatmaya çalışırlar çok boş insan var ya :/

• Bunlara yapacak birşey de yok maalesef.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bütün dünyada İslamofobinin nedeni de bu bahsettiğiniz kesimdir evet.

Ben Müslüman değilim. Müslüman arkadaşlarım var ve kendilerini severim, evet. Ama sosyal ortamlarda islamofob olup çıkıyorum. Neden? Hep bu insanlar yüzünden. Öyle şeyler yazılıp çiziliyor ki, altı o kadar dayanıksız ve boş ki, kimse kusura bakmasın ama tiksinilecek konumda insanlardır. İnsan her şeyden önce kendini geliştirmelidir. Müslüman olacaksanız, Mevlana, Hallac-ı Mansur, Ali Şeriati gibi kimseleri örnek alın. İşte o zaman İslam dendiğinde akla güzel şeyler gelebilir.

3|0
    0|0
  • Mükemmel olan biz degiliz islam dini mükemmel eğer dinimizi hakkiyla yasiyo olsaydik bu durumda olmazdik zaten bende dinimi belki tam anlamiyla yasayamiyorum Allah affetsin ama ateistlere de asla saygım yok kimse kusura bakmasın birinin ateist oldugunu bilsem yuzune bile bakmak istemem yani insanin kendisini yaratan Allaha saygisi yoksa ben niye ona saygi duyayim onunla birlikte ben de mi yanayım

0|0
    0|0
  • bknz; adnan oktar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• küfürü hak edenlere iltifat edecek değiliz ya kardeşim

0|1
    0|0
    • Geçen bir soru soruldu ateist arkadaşlar bir bakar mısınız baktınız mı hah şimdi bir sittirin gidin diyor ndan sonra da ooww adamsın knk süper laf soktunlar felan. Eee şimdi bir ateist insana gelde İslamın hoşgörü dini olduğunu anlat böyle mi savuncanız İslamı.

• ateistler musluman olucak değiller,
      elin gavurları bile musluman oluyor islam nedır bılmezler ,
      onlar turkıyede yaşar , islam ıcınde yasarlar ama ateist olurlar ,
      onlara saygı bıle gerek yok kardesım

• Mesele onun Müslüman olup olmaması değil. Mesele senin ve ya başkalarının İslamı bu şekilde göstermesi ve bunlarıda sürekli koz olarak kullanıyorlar ki haklı durumada geçiyorlar. Adam olaya mantıklı şekilde yaklaşıyor sende mantıklı şekilde cevap vereceksin ki söyleyecek lafı olmasın küfürmüş hakaretmiş boş işler bunlar.

• İslam iyimiydi dur bir dakka ya en son ne zaman iyiydi. Yoksa millet halifelik için birbirini boğazlarken peygamberin cesedinin 3 gün yer de yatması sonrasın da da 17 kişiyle gömülmesi 3 halifenin biri Linç edilerek olmak üzere katledilmesi peygamber torunu dedikleri kişilerin yakılarak kafası kesilerek katledilmesi Kadınlar insanmıdır diye sempozyumlar düzenlenmesi dur bir dakka ya ne iyi ne kötü benim beynim error verdi kusura bakma ben kaçar.

0|1
    0|0
    • Bunların olmadığı din var mı peki?

• Kimseye zararım yok. Benim namazımdan orucumdanda kimseye zararı geleceğini de düşünmüyorm geri kalan cihattır birilerini kafa kesmesidir felan banada canice ve yanlış geliyor.

• onlar Allah yolunda asıp kestiği için cennete gidecek sanıyorlar :D

0|1
    0|0
    • Yok İşidlilerden bahsetmiyorum o zaten ayrı bir tiyatro. Ben içimizde ki sözde çok bilmiş ama ezbere daha 2 ayete bile bilmeyen ve içki mi ararsın zina mı ararsan her haltı yapan insanlardan bahsediyorm.

• İşte bunlar da adam öldürmeyen cinsten onu diyorum.

Demiş ya Kuran'da Kafirleri boşverin diye. Onlar da mecazen girişim de bulunmaya çalışıyorlar :D

• Aynen dostum kafirden daha tehlikeli insanlar var oda Cahil Müslümanlar.

• Ateistler zaten Islamin kötü oldugunu biliyorlar.
    Sizin Islamin ne oldugunu anlamaniz lazim Ateistler coktan anladilar merak etmeyin.

1|0
    0|0
  • Islam zaten kotu diger butun dinler gibi.

1|0
    0|0
  • eskiden de böyleydi. şimdi göz önündeler.

1|0
    0|0
    • Şimdi sayıları arttı. Hiçbir anlamda ilerleyemiyorz cidden. Anca cahil yobaz hocaların dediklerinden bir kaç şey duyup saldırırlar.

Yükleniyor...