Istifa dilekcesi icin yardim?

Maasimi falan almadim.
Istifa edecegim kisa bir sure calistim.
Kimseye guvenmiyorum.
Nasil bir dilekce yazmam gerekiyor.
Kaba taslak bir dilekce yazmam icin bilgili olan var midir?

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Xxxx müdürlüğüne

25.04.2016 tarihinde Şirketinizde x pozisyon da veya birimde çalışmaktayım. 26.04.2016 tarihinde tüm haklarimin bana verilmesi şartıyla istifa ediyorum

Saygilarimla
    Ad Soyad
    Imza

1|0
    0|0
    • Herhangi bir sozlesme imzalamadim..
      Prim, asgari ucret, yol ve yemek anlastik.
      Ilk gun ben gittim, aksaminda ve sabahinda servis kullandim aksam gene ben gittim.
      1 gunluk yol parami anlattigimda 3-5 liranin hesabini yapmayin diyen insanlarla calismisim.
      Tedirginim "tum haklarimi " yazinca bana sadece asgari ucret verecekler diye.
      Ben iban numarami istifa dilekcesine yazmaz isem ya gondermezlerse napacagim.

• İstifa etmene gerek yok iki hafta içinde bırakıyorum deyip çıkabilirsin. Sistemden istifa gösterir onlar. İlla istifa dilekçesi istiyorlar diyorsan google da bir sürü örneğini bulabilirsin.

1|0
    0|0
    • Bulamadim yalniz hepsi cok farkli yazilmis.
      Benim derdim su kadar gun calistim.
      Su hesap no'suna para yatirilmasini istiyorum demek.
      Ssk baslatilmis ilk evvel bende ne yapacagimi bilemedim simdi istifa etmezsem parami vermeyecekler ama?

• Tamam cok tesekkur ederim.
      Ben bir gun ise mazeretsiz z (cenazem vardi ayrica bir gub evvelde yerimi degistirebilir misiniz diye email atmistim) bu sebepten oturu istifaya zorlandigimdan dolayi cikiyorum aslinda. Tekrsr tesekkurler

• Rica ederim. Başarılar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...