Bir kiz nasil olgun olur?

Kiz dedigime bakmayin yani 22 yasindaki genc bir kadin diyelim nasil olgun olabilir?
Cok kisi bana cocuk gibisin diyor bu da haliyle beni cok üzüyor olgun olmak davrana bilmek icin ne yapmam lazim? :( Olgun bayanlar ne yer ne icer nasil davranir nasil konusur niye biturlu bende olgun olamiyorum :(

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendin ol.
    Ne kadar istesende taklitle bir yere varamazsin.
    Olgunluk dedigin kavram yasanmislikla alakali birsey. yetismeyle alakali birsey. simdi kazanmadiysan olgunluk denen seyi, bu ona hazir olmadigin anlamina gelir sadece. daha vaktin var yani. sen sadece taklit yapmaya calisma. kendin ol dedigim gibi

1|0
    0|0
    • Ama beni cok kotu goruyorlar asagiliyorlar olgun olmadigim icin bu da benim zoruma gidiyor cunku benim yasimdakiler evlenecek olgunluk da mesela ben hala 15 yasindaki cocuk aklindayim :(

• Demekki hala oyuncaklarla oynuyor toz pembe hayaller icinde yasiyor ve masalsı filmlerle kitaplarla uğraşıyorsun. biraz gerçekçi şeylerle meşgul ol. yaşıtlarınla takıl olmadı yaşça büyük insanlarla takıl. sohbetlere katıl ortamlara gir yani. bu iş oyle birden olacak is degil. sabretmen gerekli. ne zaman olgun oldugunu , insanlarin sana olan tepkilerinden anlarsin bunuda unutma

En İyi Kız Görüşü

• Empati duygunu gelistirmen gerek cogu konuda cok işe yarar karsindaki insani daha iyi taniyip ona gore adim atabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bir insanı olgun yapan kişilik ve yasadiklaridir

1|0
    0|0
    • Iste o kisilik bende yok yasadigim birseyde yok ot gibi yetistim nasil olacagim?

• Demekki o kişi daha olgunluğa erisememis

• Kendini cok olgun goruyordu ama surekli beni elestirirdi bu yuzden :/ neyse

• 20 yaşını geçmiş olup da içindeki çocuğu öldürmeyen insanlara bayılırım. :)

0|0
    0|0
    • Bende severim ama bazen olgun olmak lazim ben bunu yapamiyorum 7 imde neysem 70 imdede ayniyim

• bir takip eder misin beni ☺️

• Neyse teşekkür ederim yine de :)

• Bu olgunluk duruş, davranış ve konuşmalarınla (kasmadan yani doğal olarak) insanlarının beyninde oluşturduğun izlenim.

0|0
    0|0
    • Iste mesela haber spikerleri cok olgun zeki kadinlar gibiler ben bu olguyu niye olusturamiyorum ki oldugum gibi davraninca cocuk oluyorum :/

• ins derdim sadece bu olur Tesekkurler :)

• Rica ederim

• bir sevgili yap, seni aldatsın anında olgunlaşırsın.

0|0
    0|0
  • Olgun bAyan

0|0
    0|0
  • Sen bilcen onu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çocuk gibi ol. Kendini değiştirme.

0|0
    0|0
  • Yaşayıp olunur tatlım boş beleş isteyince değil.

0|0
    0|0
    • iste ama bazi insanlar 19 yasinda benden daha olgun herseyleri yerinde hic skinti cekmemis insanlar bunlar ama yinede benden daha mantiklilar

Yükleniyor...