Gerçek dostluk?

20 yaşındayım şu zamana kadar kime dostum dediysem arkamdan iş çevirdi. Yeri geldi annem ondan hayır gelmez dikkat et hatta arkadaşlık etme dedi. Ben olmaz bişey anne o çok iyi biri ben güveniyorum deyip savunduysam en fazla 2hafta geçti arkamdan oyunlar oynandığı ortaya çıktı. Ben sevdiğim insana fazla ilgi gösteriyorum. Kötüyüm dese hemen yanına koşuyorum. Ama karşılık olarak hep kötü şeyler oluyo. Yok mu gerçek dost. Bide ben tek çocuğum hep bir tarafım buruk. Dostum dediğim insanı kardeş gibi görmek istiyorum.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• aslında dost olmayacaksın arkadaşım diyeceksin hem dost dediğin insanı tam tanımadan dostum diyemezsin
    dost insanın kötü zamanında yanın da olanı değil
    bende gelir her kötü durumunda yanın da olurum ama şöyle bir durum var ben dostun olamam
    çünkü benim dostum olman için
    yalan söylemeyeceksin, derdin varsa anlat anlatmayacaksan hiç konuyu açma, kötü durumum da değil iyi durumlarımda da yanımda ol, ve her şeyden önemlisi kendini iyi tanı ve bana kendini nasıl tanıdıysan öyle tanıt

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim annemde öyle bir bakışıyla anlıyo ve ben hep abartıyorsun dıyordum ama çıkıyordu dedikleri bende artık etraftan arkadaş yapmamaya karar verdim uzakta olandan bana zarar gelmez dedım belki şerde etrafımızda gerçek dostlarımız olur ama ben insanlardan soğudum ve çabuk sıkılmaya başladım nolcak bilmiyorum

1|0
    0|0
    • Aynen öyle hayatımdan herkesi çıkardım şu an kimse yok

• Çok yalnız olduk insallah öyle ölmeyız ya 🙈🙊😊🙃😁bazen çok koyuyo ama sonrada diyorum ki vardı da sonu noldu

Erkekler Ne Diyor 8

• Düşman kör nişancıdır da, dost bilir nereden vuracağını kardeş..

1|0
    0|0
  • Bir insana ne kadar anlam yüklersen o kadar fos çıkar. Fazla yüklenme

0|0
    0|0
  • merak etme her yerde az da olsa iyi insan var.

0|0
    0|0
  • Annenin düşüncelerine hislerine güven. Çoğu kişinin arkadaşı olur ama dostlarının sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Elbet senin de böyle biri çıkacaktır karşına.

0|0
    0|0
    • bir arkadasım var oda umursamaz bildiğin salak dert anlatsan hehe geçer diyo. Çok kötüyüm desem yanıma gel ya da buluşalım desem işm var diyo

• işte o dost değil. dost dediğin iyi günde olduğu kadar kötü günde de yanında olur. kötü zamanında yanında olmayan insanlara güvenme kardeşim.

• Guvenme.

0|0
    0|0
  • bir musibet bin nasihattan yeğdir

0|0
    0|0
  • Bulursun

0|0
    0|0
  • Ayn benimde arkadaşım var dostum yok uniye gidince sil baştan silip baslicam herseye

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Annem ne zaman onunla arkadaşlık etme dese ciddi ciddi kazık yemişimdir ama Allaha şükür ben buldum çevremde sağlam arkadaşlarım var umarım senin de karşına çıkarr çok güvenme insanlara

1|0
    0|0
  • O çok zor be... Bende istiyorum ama nerde...

0|0
    0|0
Yükleniyor...