Kriptografi şifreli yazı yazmak istiyorum yazdığım seyleri sadece ben okuya bilmek için?

Kriptografi şifreli yazı yazmak istiyorum yazdığım seyleri sadece ben okuya bilmek için zor olur mu sizce bilgi hırsızlığını önlemek için?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• yüzeyselde olsa bir dil bilimi görmen gerekiyor. farklı diller ve oluşu hakkında bilgiyede sahipsen neden olmasın

0|0
    0|0
    • İngilizcem orta seviye var b2 düzeyinde ama baska dil bilmiyorum :/

• bir gün çıkarsın yıllık tutmak istiyorum dersin şimdi de gelmiş kriptolu yazı yazmak istiyorum sadece ben okuyabileyim diyorsun. Ee biz sana söylesek sadece sen mi okuyabileceksin yooo bizde okuyabilecez ve sana özel olmayacak. Abi bu sarisinlar cidden salakk ya :D

0|0
    0|0
  • Harflerin değişik kombinasyonlarını yapabilirsin. Misalen , A harfini belirtmek için B harfini
    A=B
    C=D
    E=F kombinasyonlarıyla veya sayısal şifreleme metoduyla yapabilirsin. Kriptografinin babası El-Kindi'dir, onu da anmadan edemem.

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz ne gizlediğine bağlı.

0|0
    0|0
  • Fibonachi yöntemini kullanabilirsiniz. (:

0|0
    0|0
  • PC den yazarsan yazıyı kolayca şifreleyebilirsin. Ama kâğıt kullanıcam diyorsan biraz zor ama gene var şifreleme taktikleri.

0|0
    0|0
    • Nasıl öğrenirim peki defter için

• Ya unutursan şifreyi 😂

• Şifreleri ayrı bir yerde kaydet tabi. ya da mesela günlük tutacaksan o güne göre şifreleyebilirsin😀

• Ablamın bir günlüğü vardı sanki rus ajanıydı lan hayatımda öyle başarılı başka bir kriptolu alfabe görmedim kuzenimle de öyle mektuplaşırlardı

0|0
    0|0
    • En güzeli işte kimse okuyamıyor :)

• Çok acayip karakteri vardı çince gibi ama geometrik şekillerden oluşurdu. Biz de anca alfabeyi tersten kullanarak geçinirdik işte :)

• Cok seksisin

0|0
    0|0
  • cıa takip adiyo ya seni dasdasdas komik ya

0|0
    0|0
  • İtiraf et illimunati ye girdin demi 😝

0|0
    0|0
  • senin bilgilerini kim napsın

0|0
    0|0