Şu tip enerji sömürücü insanlar hakkında ne düşünüyor suunuuzz?

Bazi insanlar var boyle, diyelim ki siz bir çorapsiniz verdiginiz taviz de kucuk bir sökük. Hah, bu tip insanlar bu sökügü tuttular mi birakmazlar, o corabi sökene kadar ugrasirlar şayet bir dur demezseniz. Biraz daha acayim; bir insan kendinden bahsetmeye basladi sohbet ederken, dediniz ki hah tamam normal bir sey. Ama sonra bir baktiniz bir egoistle karsi karsiyasiniz. O da ne size "konusma hakki" bile vermiyor bu densiz? Surekli kendini ovmeler, surekli ben ben ben. Hatta bir sarki var i, me , mine diye aha o mesele. Hep o hep o , cunku bencil cunku dusuncesiz. Bunlar boyle babadan ogla nesil herhalde ki önunu alamiyoruz ama iste bir gun size tak eder de "Yeter da!"derseniz anca o zaman susturursunuz The Egoist'i. Cinsiyet pek de farketmiyor bunlar da kizi da var erkegi de. Sahsen gunde 10larcasiyla karsilasiyorum, ama savunma mekanizmam hazir tabii. Hic taviz vermemek. Siz de karsilasiyor musunuz bu tip ömür törpüleriyle? Ve neler dusunuyorsunuz? Sizce nesillerinin tükenme zamani gelmedi mi?

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Çok sinirlendirmişler seni sinirin eline vurmuş yazmışında yazmışın bırakta azda biz yazalım:D

1|0
    0|0
    • Iyi bildin depresif kardeşim

• Keşke.. boşver acıma:)

En İyi Kız Görüşü

• Geldide karınca gibi sarmışlar ortalığı zor bu devirde 😕

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...