Nasil arkadas olurum?

Arkadaslar, ben bu sene yeni bir okula gectim Okulumda cok kafa bir arkadas grubum var zaten Ama tenefuslerde gordugum bir cocuk var ve gercekten cok canayakin Hic tanismadigimiz halde her gordugunde gulumsuyo ya da selam verip oyle geciyor Ben bu cocukla arkadas olmak istiyorum Bizim grubumuza o da katilsin istiyorum Ama nasil konusmaya baslamam gerektigini bilmiyorum Adini da bilmiyorum Tek bildigim arkadas olursak cok eglenecegimiz Ne yapmaliyim :))

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir dahakine selam naber de. sadece selam verme.

1|0
    0|0
    • Oha cok mantikli aydinlandim su anda tesekkurler

• selam verene nasılsın denir yani, bu kadar büyütecek bir şey yok. adam zaten seni tanımadığı halde selam veriyormuş, o da istekli tanışmaya. 1 haftaya 2 nizde hatırlamazsınız ilk nasıl sohbete girdiniz

En İyi Kız Görüşü

• o selam verdiği zaman sende ver sonra ordan muabbeti götür hangi siniftasin vs ama arkadaş grubuna girmek ister mi orasi muamma :)

1|1
    0|0
    • Ama her selam verdiginde bir yere gidiyo oluyo Yani yanimdan gecerken selam veriyo oluyo Durdurup mu soyliyecem naber diye

Erkekler Ne Diyor 3

• Yanına gidip arkadaş olalım mı? falan de. Derslerden sohbeti başlat gerisi gelir zaten. Canayakın birisi ise kolayca arkadaş olursun.

0|0
    0|0
    • Tek basina yanina gitmeye utanirim da bir arkadasimi alip gitsem Cok mu sacma olur Velimle gider gibi

• Yoo. Bence arkadaşınla gitsen daha iyi olabilir. Sonuçta arkadaşın yanında olunca güvenin artar. :D

• Tamam tesekkurler

• açık cesur ol

0|0
    0|0
  • Boşver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...