Rus kızından türk erkeklerine gelen bu soruya cevabınız ne?

rus kızından türk erkeklerine gelen bu soruya cevabınız ne?
niye türk erkekleri rus kızlarına bu kadar hasta diye sorup ekliyor: ben türkiyeye gittiğimde türk erkekleri bana türk kadınlarınn çirkin rus kadınlarının güzel olduğunu söyleyerek asılıyor falan filan ama türk erkekleri de zaten bişeye benzemiyor diyor kız ve not ekliyor: türk kızı olsaydım bir türk erkeği ile asla çıkmazdım diyor.

Güncellemeler:
bu arada türk erkeklerinin iğrenç oldugunu da belirtiyor ilk cümlede
kendinizi düşüre düşüre rezil ettiniz. utanç verici

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Adımızı kirletiyor işte hanzolarımız sağolsun

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Alnından öptüm bu kızın. Bizimkilere de ders olsun k. cimizi açsak yüz olur💪💪💪

1|0
    0|0
    • sizinkilere ders olmuyo be tatım. yıllar önce bir video izlemiştm 3 ruskadını klip çekmiş ve türk erkeklerini aşağılıyor. peki haksızlar mı? hyr

• yeminle bir yabancı sitesinde takılmalı degl. anında türk erkeklerinin bu abazalgndan bahsediyorlar. utanc verici

• Maalesef evet utanç verici

Erkekler Ne Diyor 27

• 50-100 dolarlık ilşkiler böyle oluyor. Allah'ın ayısının altına 100 dolar için yatıyorlar. Sonra Türk erkeği iğrenç

0|0
    0|0
  • Doğru söylüyor abazanlar yüzünden bizim de adımız çıkıyor.

1|0
    0|0
  • ay götüm :D. nerden çıkardı ruslara hasta olduğumuzu. tüm dünya rus "kaltak"larına hasta :D. onlar "kız" falanda değil hani :D. yanlış biliyor o mevuzuyu. beğenme diye tabir etiği şey abazanların uçkur zevki. ilişkimizi yaşar bırakırız bir köşeye rusları nataşaları. bizim canımız ciğerimiz türk kızıdır :D. hiç kusura bakmasn ben nataşaları pek takmıyorum. ipince ip gibiler. türk kızı candırr. balık etlidir esmerdir :D. cilvelidir nazlıdır :D. aga bildiğimiz kız bizimkiler. onlarınkiler açık gazoz. içersin gazı alırsın biter :D

0|0
    0|0
    • yazık işte bu kafa çok kötü. erkek dedign az biraz gelişmiş bir beyne sahip olur. kadın ayrımı da saçmadır.

• öyle yapıyorsunuz ama. burda kendi aramızda takılırken bile rus kızarından bahsediyorsanz antalyalarda neler yapıyorsunzdur kim bilir. laf çarpıtmadım tutumun hepten yanlış dedim.

• ben hiiç öyle bişey yapmadım ki hala bakirim çok şükür :D. ayrıca ben rus kızlarından bahsetmem. çevremdeki gördüğüm kızlardan bahsederim güzeldir çekicidir vs.

• yeter diyordu artık çakma diyordu davay diyordu haraşo diyordu sen istiyor duj verecek 100 dolar diyordu ama türk dinlemiyordu çok acımasızdı :D

0|0
    0|0
  • Bizim derdimiz çıkma değil, çakma zaten. Sende onu ekle.

0|1
    0|0
  • Moskova'da hic sorun yasamadim.
    Ruslar iyidirler ama TR'de bildigim kadari ile RUSlar fuhusta baya önde.

0|0
    0|0
  • Gizliden soran kisinin ingilizce bilen bir turk oldugunu dusunuyorum.
    Genelde erkekler o sekilde demez. Cogu demez yani

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum çünkü burda aşağılanan sadece türk erkegi degl türk kızı da. kimse bunu gururuna sığdrıp elin yabancı sitesnde yazmaz ki tüm dünyanın girdiğibi site. ayrıca böyle çok tepki var ruslardan ve haksızlar mı? hyr

• Bizimkilerdeki su rus kizi hayranligini asla anlayamayacam sanirim...

O ona bok atiyor. Oburude digelerine falan derken igrenc bir hal aliyor

• ahahaha bilmem ben o kadar video ve röportaj izledim yabancı kadınları yüzde 80i seviyor türk erkeklerini yabancı erkeklerde yüzde 10 yüzde 20 türk kadınlarını seviyor genelde yüzleri güzel ama fizikleri yok diyorlar bir de hepsi kurt gibi diyen çok

0|0
    0|0
    • Bize de atn o videolari allah askma biraz gururlanalm hep sizi asagilayan seylerden gina geldi

• Ben en çok sizi beğenmeyenleri görüyorum da neyse youtube yaz çıkar

• yazıyoru hep böyle utanç verici şeyler çıkıyor. sen bir tanesni bul madem varmış

• Üç beş abazan için herkesi aynı kefeye koyamazsın. Öyle insanlar sadece Türkiye de değil her yerde var malesef

0|0
    0|0
  • Her ne kadar araplaştırmaya çalışsalarda biz TÜRKÜZ kadın herşeyden üstündür bizde , her ne kadar kadın cinayeti olsada bu ülkede herkesi aynı keseye koyamazsın türk erkekleri kadar kadına değer veren başka millet yoktur kim nedersedesin.

0|0
    0|0
  • Amacimiz ask mesk degil zaten 😁

0|0
    0|0
  • Şimdi sen herkes'i aynı kefe'ye mi koyuyorsun, ve aynı kefeye koyacak isek kızlar da hiç masum değil ;)

0|0
    0|0
    • ben çoğunluğunuzn nasıl tanındıgnızı söylüyoum millet tarafından. ve bu örnek tek örnek degl. rus kadınları klip bile çekmişti türk erkeklerini aşağılayan.

• onu herkes biliyor merak etme. ama yabancılara kendini tanıtmak diye bişey var. adamlar hakkında böyle düşünüyorsa çoğunluğunun davranışı nedendir buna

• Bende rus kadınları ve rus erkekleri nasıl biliyorum , iki kişi için tüm düşündükleri umurumda değil ama. Tanıtım dersek Türk'ler böyle birşey yapamazsın

• türk kızları çok güzel, erkekleride öyle, onlar alışmışlar kabuğunu sıyırıp yemeye de öyle konuşuyo :)

0|0
    0|0
  • Yanlış yerde dolaşmış yazık

0|0
    0|0
  • Rus kaşarlarına mı kaldık

0|0
    0|0
  • kesin türk erkekleri ona yüz vermemiştir çirkin olduğundan eli boş gitmiş memleketine kendini teselli etmek için öyle yorum yapmış işte yoksa genelde türkiyeye gelen misafirler iyi ağırlanır memun edilir:)

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri yakişikli ama kizlari affedersin 99% u tuvaleteki b*k

0|0
    0|0
    • oku önce oku. mallıgnı sergilme bak cevride yaptık

• Kezban dedi ya bak seni ciddiye bile almıyorum çünkü beni tanımıyosun görmedin o yüzden senin deliklerinin ufacık bir anlamı yok zaten kendini beğenmenden belli zevksizliğin :D

• Şimdi amacım kimseyi savunmak değil de, 1- Avrupalı erkekler ile Türk erkeklerini hangi kategori de nasıl kıyasladığına bağlı
      2- Türk kızlarını ben çok severim evet fakat bazı çiçeklerimizde var her yere kapak olmuş.
      3- Bu kadar Türk erkeğini kötüledin unutma babam da bir Türk erkeği ilerde ki eşinde bir Türk Erkeği bir kişiyi aşağılayacaksın diye herkesi aynı kefeye koyamazsın.
      4- Türk kızlarını iyi ya da kötü konuşmadıklarını bilemeyiz. Bütün site ve sosyal platformu takip edemezsin sonuçta.

• the dirty russian go to helll.

0|0
    0|0
  • Valla bana denk gelmedi daha.. Öyle rus aksine kendileri asılıyor.

0|0
    0|0
  • Çünkğ o bir türk😂

0|0
    0|0
  • rus kızı paraya bakar yakışıklılığa değil

0|0
    0|0
  • bunu soran % 100 türk zaten inanmayın

0|0
    0|0
    • sen rusların yaptığı videoyu izle git. resmen insan türk oldugu için utanıyor. türk erkekleri üzerine iğrenç bir aşağılma yapmışlardı ve haklılardı

• ve sizin gibi saflarda inanıyor

• Sizin gibi körlerle napcaz bilemedm

• fiyatı bellii olduğundan dır o bir kişi için herkes yargılanmaz öğrenmesi gerekiyor

0|0
    0|0
  • Bir Türk kizi olmak asil olmaktir. Turk erkekleri rus kizlarla cikmaz sadece kullanir atar!

0|0
    0|0
  • Elin apaçisinden bahsediyor. Kurban olsun Türklere o kıcı kırık

0|0
    0|0
  • Türk Erkeği olmadığım için üstüme alınmadım ve Türk kızları çirkin diye de düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Türk olduğu ne kadar belli oluyor :D:D tipik kezban ingilizce yazımı :D ulan ilngilizce bilmesek yuttaracak enayiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sesli güldüm :D

0|0
    0|0
  • 😂😂 haha hayırlısı

0|0
    0|0
  • Hshshshshhssjsjhahha helal

0|0
    0|0