Yardım edin lütfen?

Merhabalar, sorum şu.
Benim bir kankam 'VARDI'. Çok iyi birisi, hatta cool birisi, okulda tanımayan falan yok. Sorun şu, bu benimle birden konuşmayı kesti.
Çok üzüldüm ya ben oysaki hiç bir şey yapmadım ona :( Biz onla çok iyi arkadaştık, sürekli sohbet eder dururduk.
Bi'gün bu benle konuşmamaya başladı böyle ama hiç bi'şey demedi, bende üstelemedim. Sonra devam etti ve şimdi iki aydır konuşmuyoruz. Bana arada sırada baktığını görüyorum ama hiç konuşmuyor. Normalde 'Görüşürüz, Kendine iyi bak' gibi kelimeler kullanırdık, artık o bile yok
Neden sizce lütfen görüş belirtin :(

0|0
4|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• İşte ben, aynı ben. Bende böyleyim ikizler burcumu kankan bir anda sıkılıyorum insanlardan kanka felan dinlemiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 3

• bende de benzer şeyler oldu Öncelikle kendine dışarıdan bir gözle bak ona karşı bir yanlışın beğenilmeyen hareketin var mı belki de hiçbiri yoktur ama artık senle arkadaş olmak istemiyodur sonra bunun nedeninin ona sorabilirsin istersen mesaj at

0|0
    0|0
    • Cevap vereceğini bile sanmıyorum ama deneriz :)

• Erkekten kanka olmaz

0|0
    0|0
    • Niye ki? :)

• benim cok erkek arkdsm oldu ama onlarda knk olmaz hatta onlardan hiçbi şey olmz cool falan dedin lisedeysen hiç hiç bir şey olmaz 😊

• bir yanlışın olmuş olabili mi?

0|0
    0|0
    • Ya hiç bir fikrim yok, o gün de gayet iyiydik, sonra ben buna 'Görüşürüz' dedim, hiç bir şey demedi, cevap bile vermedi :(

• sıkılmıştır o zman çünkü aklıma birşey gelmedi başka

Yükleniyor...