OKULDA SEVMEDIĞIM BIR ÇOCUK VAR VE ALTTAN ALTTAN SATAŞIYOR NE YAPMALIYIM?

Bu çocuk benim en yakın arkadaşıma aşıktı ama arkadaşım bunu kabul etmeyince kendi kafasından triplere girdi önce arkadaşıma sonra bana sataşmaya başladı. ben okulda şimdiye kadar hiç kavga etmedim Bu yüzden gittim hocaya belirttim ama bu çocuğu ciddi dövmek istiyorum zaten bücür bişey sadece çenesi büyük. benle okulda yüzleşmek yerine whatsapp tan yazmayı tercih etti hocaya söyleyince biraz tartıştık beni kendi en yakın arkadaşıma aşık olduğumu ve bu Yüzden böyle yaptığımı falan yazdı tartıştık baya sonra arkadaşımla yeniden samimi olmaya falan çalıştı (zaten eskiden bu çocukta arkadaşımla yakın arkadaşdı sonra ben ve arkadaşım bunu söyleyince bize cephe aldı ve sataşmaya başladı) sonra tekrar arkadaşımla yakınlaşmaya çalıştı bunlar 2 güne bir küsüp barıştı zaten eskisi kadar samimi değildi ama ben hep bu durumu görünce moralim bozuldu ve hala iğneleyici laflar devam etti sonra ertesi sene tekrar mesaj atmış bunlar gene küsmüşler konuşmamız batıyomu diye bende engelledim uğraşamayacağım diye ama hala bu salaklıkları devam ediyor okulda döveyimmi dövmeyeyimmi normalde kavga yapımda yoktur ama bu iyi kaşınıyor (lise 3 üz şu an ) zaten ben 1.82 o 1.68 her türlü konuda üstünüm. cevaplarınızı bekliyorum döveyimmi sizce?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bir defasında ünv 2. sınıf da yız bir çocuk var la-vuk la-vuuk konuşuyor hoca metin vermiş buna arkadaşlarına dağıt diye bende sınıfta fotokopi için istedim kızlar falan da var posta koydu bu bana kızlara artislik yapmak için oysaki o metini bana vermek zorunda. Keyif bağışlamıyor yani. Hoca bunu görevlendirmiş bu da dağıtacak o kadar. Neyse tamam dedim ders bitti kaçtı bu yakalayamadım. Ertesi gün bunu sınıfta tek başına yakaladım saçından tutup gögüsüne bir kafa çaktım. İmdaat polis diye bağırmaya başladı :) ondan sonra üzülüp bıraktım. Başım belaya girmesin diye yüzüne vurmadım. , olay ansızın atılacak bir kafaya bakar. Not: Ben 1.82 80 kilo o 1,90 85 kilo. O yüzden bu kadar uzatma bazı şeyler erkekçe çözülür. Ondan anlar bu la-vuklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...