Kadinlar, erkeklerden daha duygusal ise, çocuğunu döven kadın sayısı neden bu kadar çok?

Kadinlar, erkeklerden daha duygusal ise, çocuğunu döven kadın sayısı neden bu kadar çok?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Erkekler kadınları sinir krizine sokuyo onlarda gidip çocuktan çıkartıyolar acısını. Kadınlar kadar erkeklerde suçlu. Tabi hastalıklı bünyeleri ayrı tutuyorum onları biyere hapsediceksin kimseye zarar veremeyeceklrr bidaha 😠

1|1
    0|0
    • Sen digerlerinden biraz mantıklı cevap "erkekte suçlu". Ama bir bahane degil

• Kesinlikle bahane olamaz zaten. Kadının çocuğuna karşı sabrı sonsuz olmalı. Adı üstünde çocuk yani ne yaparsa yapsın ondan önemli olamaz .

• Kesinlikle sen iyi bir annesin :)

• Bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Bu olayı kadın erkek diye ayırma karakter olayı bu.
    Senin mantığında bakarsak sokakta karısını boşanacak diye kurşunlayan erkekler var. İşte olay o değil.. Genele mal etmemek gerek.
    Yapı olarak daha yatkın kadınlar duygusallığa..
    Herkes karakterli olcak diye bir şey yok ki.
    hayır var aslında.. herkes karakterli olmak sorunda.
    lakin olmayanlar için genele mal etmemek gerek

şunu demeden geçemeyeceğim.
    Çocuğun ne suçu var ahmak karı..

0|0
    0|0
    • O bazı kadınlar mücadeleci değiller anne olmayı kavrayamamis. ya da herşeyin se*sten ibaret olduğunu zannetmis ki gücü çocuğa yetiyor erkeğe degil. Dövüp te ne bekliyor onu anlamiyorum.

• karakter yoksunluğu.. tüm kadınlara mal edilmemeli

• Tüm kadınları kapsamadim zaten.
      Sadece erkeklere nazara daha fazla

• Çocukla sadece kadın ilgilendiği için sinirleri harab olan da doğal olarak kadın oluyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...