Üni ögrencilerinin geldiği bir cafe de yemek olarak ne olmalı?

Yeni menü çalışmalrı için fikirlerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Salata, makarna ana yemek aperatif neleri seversinz?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• ben ev yemekleri diyorum 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere cebine hitabeden yemekler olması lazım. Ucuz olacak en başta ama sen o öğrenciye; Param yok bu yüzden ucuz yemeye geldim ortamı yaşatmayacaksın. Ortam çok önemli, oraya geldiğinde yemekhane vs. gibi durması yerine bir kafe gibi olması lazım. Arka fonda müzik vs. İstediği taktirde masada tavla, iskambil, okey oynayabilmeli. Yemek olaraksa kendi evinde kolaylıkla yapamayacağı şeyler olmalı. Ben mersindeyim mesela tantuni vazgeçilmezimiz. Tavuk tantuniyi 4 liraya falan yiyebiliyoruz, et 5-6 liradan aşağı olmuyor. Ama bu doyumluk olmalı. Menüden 1 yemek seçtiği zaman 2. ve 3. yü seçemeyeceği şekilde porsiyonu az da olsa büyük tutmaya çalışın.

Yemek çeştirleri vermek istedim ama bulunduğun yeri bilmiyorum. Mesela; Atom yapabilirsin ama öyle basit olmamalı. İçtiği zaman hazır meyve suyu içer gibi tat vermemeli, az yoğun olmalı. Hamburger örneğin küçük boy kıytırık ekmektense az büyük boy susamlı olanlardan tercih etmelisin. Daha çok yazarımda işte, kazanmak en son düşüneceğin şey olsun. kalite kazandırır zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• patates , salata hamburger klasik fastfoodun yaninda diyet menusude olabilir kalorisi daha düşük sebze ağırlıklı vs :)

0|1
    0|0
  • fast food ağırlıklı, salata çeşidi bulunan bir menü.

0|1
    0|0
  • genelde en çok salata ve makarna yeniyor o yüzden onlar çok çeşitli olmalı ayrıca kendi salatanı yap tarzı şeyler baya tutuyor... kesin bir meyve salatası olmalı o da genelde çok yeniyor aklıma gelmedi başka

0|1
    0|0
  • ucuz olan ne varsa severiz

0|2
    0|0
  • Ayvalık tost

0|1
    0|0
  • Ev yemekleri, börek türü şeyler, çeşitli salatalar, yoğurtlu aklına gelebilecek herşey, çeşit çeşit tatlılar böyle anne işi. Onun dışında hamburger ve türevleri tabiki.

0|0
    0|0
  • üni öğrencilerileriler ya anne yemeklerini çok özlemişlerdir çorba börek salata bide tatlı olarak cupcake gibi kekler yap

0|0
    0|0
  • Sucuk ekmek falan güzel oluyor soğuk sandviç sıcak sandviç bunlar olmalı :) Gözleme falan oh mis :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Pahali ve az tercih edilen bir tur yerine
    Ucuz ve cok tercih edilen bir tur uzerine yogunlasirsaniz. Hem musteriniz artar hem kâr edersiniz

0|1
    0|0
  • bir kısmı sporcu oluyor. Kendimden biliyorum kafayı yiyorum az bir protein ağırlıklı bişeyler olsa iyi olur bence paso yağlı olmaz

0|1
    0|0
  • Döner en ucuzu :D

0|0
    0|0
  • Sulu yemek Vll

0|0
    0|0
  • Fast food Olmasın kardeş

0|0
    0|0
  • Makarna