Çoğu insan niçin gaylerden hoşlanmaz?

Homofobikliğin sebebi sizce nedir? Niye LGBT bireyler toplumdan dışlanır?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Ataerkil bir toplum olduğumuz için.

0|1
    0|0
    • Gaylere hakaret ederler ama lezbiyenlere ağızları sulanırlar. Kız kızla sevişince fantezi ama erkek erkekle sevişince sen de adam mısın be.. Sadece sinir bozucu.

• evet halbuki bilmiyorlar ataerkillik onlari da somuruyor.

• Aynen öyle. Anaerkil olsaydık bu sefer de lezbiyenlere sen de kız mısın ya diyeceklerdi. Kendileri her türlü naneyi yerler ama konu bize gelince ahlak bekçisi kesilirler.

En İyi Erkek Görüşü

• Kendinden olmayani red etme psikolojisi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cunku inandigim dinde lanetlenmislerdir.

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıyorum çünkü sapkınlık olarak görüyorum. Yaratılışla ilgisinin olmadığını düşünüyorum. Kim ne seçer beni ilgilendirmiyor yinede. Gözüme sokmasınlar yeter.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Homofobik birisi olaraktan söylüyorum. Öncelikle eşcinsel olan insanlar için ''ölsün gebersin'' gibi düşüncelerim yok :D Ama felsefem bana uzak Allaha yakın olması, mümkünse benim yanıma yaklaşmasın bana birşey söylemesin çok huylanıyor ve tiksiniyorum heleki dokunur ederse ozaman işte işin rengi değişir.

Peki neden homofobiğim? Neden kendimden bu insanları itiyorum? Cevap ;
    Bunun bir ''sapkınlık'' olması anormal bir davranış olması, insanların doğalarına uygun davranmayıp garip garip şeyler yapması beni kendilerinden uzaklaştırıyor. Bir erkek bir erkekle bukadar yakın olmamalı ben erkek erkeğe yanaktan öpmeyede karşıyım en iyi arkadaşın dahi olsa aynı yatakta uyumayada karşıyım. Mide bulandırıcı benim için.

0|0
    0|0
  • Erkek erkeği tövbe tövbe

0|0
    0|0
Yükleniyor...