Sanırım katil oldum ve lanetlendim :( sizce olabilir mi?

Evimizin mutfağını karınca basmış naptıysam gitmediler 1 haftadır her yolu denedim ama gitmeyince aktardan toz aldım adam kokusundan kaçarlar dedi ama bunlar öldü :( 3 gün temizlik yapmayın dedi mutfağımız cenaze evine döndü :( ölürler demedi kaçarlar dedi bilmiyordum ölceklerini :( sonra da ahı tuttu karıncaların bilgisayarım şarj aleti bozuldu 2 günden önce gidip almam mümkün değil ödevim de var :( gerçekten üzüldüm mutfağa giremiyorum hepsi ölmüş :(

Güncellemeler:
@Neolsun55insonu nickini hatırlamıyorum umarım doğrudur :( çok günah diyorlar doğru mu?

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• :)
    Karınca işte bilemedim ki.
    Birgün Hz Ömer ordu onunla beraber sefere çıkarken bir tane karınca atın üzerinde görüyor. Sonra geri dönüyor karıncayi yuvasina bırakmak için. Birisi diyor ey Ömer karınca bir tane ne olacak diyor Hz Ömer ise küçücük ayakları var gidene kadar ölür diyor. O şekilde geri dönüyor bırakıyor minicik karıncayi evine.

1|0
    0|0
    • Ne kdr da güzel moral verdin :( bn hepsini öldürdüm bir koloni karınca cenazesi var evimde :(

• Dağ başında öldürülen bir yılanın hesabı ayrı sorulacak evinde öldürülen yılanın hesabı ayrı olacak. O yüzden rahat olun elden birşey gelmiyor sonuçta evden cikarman lazım. Tek yol o

• Elimden geleni yaptım :( gitmediler halıyı kaldırdık raht rahat gezsinler diye okdr çoklardı :(

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• Büşra ölünce karıncayı dahi incitmezdi lafı artık yalan oldu :D

1|0
    0|0
  • Allah kurtarsın

1|0
    0|0
  • Lanet olası federaller

0|0
    0|0
  • üzülme bücür cadı senın yapabılecegın bır şey yok mecbur ılaclıyacaktın şarj aletıne uzuldum ayrıca asıl olan senın üzülmemen bence

0|0
    0|0
  • sen öldürmek istememişsin sonuçta.. ayrıca ölmeseler mutfakta heryere girerlerdi iyi olmuş takma kafana

1|0
    0|0
  • Ortağım ve ben bikini müfettişlik bürosundan geliyoruz, cinayet ihbarı aldık.
    Bizimle merkeze kadar geliyorsunuz küçük hanım ;
    http://i.hizliresim.com/g8QR6Z.gif

0|0
    0|0
  • Bu tür inançlara itibar etme. Canlıya canlı olduğu için değer ver.

1|0
    0|0
  • Karıncaların geçtiği yerlere limon dilimleri bıraksaydın keşke.. Onlar bir zaman görünüp sonradan kendilerinden gidiveriyorlar zaten.

0|0
    0|0
  • Allah rahmet eylesin kanka yazık olmuş ama yapacak bir şey yok :)

0|0
    0|0
  • Adalete teslim ol. Ben ilaç istedim paralelciler zehir vermiş de.

0|1
    0|0
  • Kireç dökseydin giderlerdi 😱 Zalımmmm

0|0
    0|0
  • Ben sana dedim yapma diye. Senin hiç bir işin rast gitmez. Karıncalar kuranda bile geçiyor. öldürmek çok günah. Nasıl üniversite öğrencisisin sen ben çözemedim. Boş boş geçiriyorsunuz yıllarınızı

0|0
    0|0
    • Ya napcaktım ilaç dökmeden her yolu denedim gitmediler

• Gitmediler 1 haftadır deniyorum

• Bilmem artık vicdanınla senin aranda bişey

• olabilirrr

0|0
    0|0
  • bataryayı çıkar direk bağla sende fişe

0|0
    0|0
  • benim evde de vardi bir ara.. ve sunu farkettim ki, karincalar etrafa ekmek kirintilari ya da yiyecek kirintilari dokuldugu zaman ortaliga cikiyorlar.. yani demem o ki evi temiz tutarsan karinca da olmaz..

0|0
    0|0
    • Evde makarnalarım dahi kavanozda açıkta bir tane bile bir şey halıyı kaldırdık günde en az 2 kez süpürüyoruz her yemekten snra mutlaka öğrenciyim ama mutfağımda tek damla yağ lekesi yok fırının arkasında bile ekmek kırıntısı yok eminim

• sekere serbete daha cok geliyorlar.. dikkat etmek lazim..

• Allah size hiç dert vermiyor mu arkadaş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...