15 yaşındaki kız kardeşim 31 yaşındaki bir adamla konuşuyor? Adam bunu fotoğraflarıyla tehdit etmiş?

Herşeyi bugün ağlayarak anlattı. Adam yaşını gizlemiş 24 demiş,1 çocuğu olduğundan ve evlenip bosandığından hiç bahsetmemiş. Kardeşim ise gerçekten çok akıllı ve güzel bir kızdır nasıl böyle bir hataya düştü bilmiyorum ama adama yüzü görünmeyen çıplak fotoğraflarını atmış. Adam şimdi bunlarla tehdit ediyormuş ya internete yayarım ya da söylediğim otele tek geleceksin diye. Polise söyleyip bu olayı yaymak istemiyorum kardeşim için. Ne yapmalıyız?

0|0
16|39

En İyi Erkek Görüşü

• Adım 1 : karar verin...

Çocuk olan kardeşini göz göre göre adama teslim etmek ya da sadece sen ( 18den büyüksen ) ya da bütün aile , çocuğu suçlamadan polise değil savcılığa ihbar etmek ve bir adım önde tedbir alınmasını sağlamak.

Adım 2 : Korkmayın

Hiç bir site 18 yaşından küçük görünen birinin fotosunu serverine almaz , alırsa da ticari intihar etmiş olur. Anında şikayet alır ve site kapatılır , bunun amerikası turkiyesi aynı ve site sahibi de yükleyen ile aynı suça yataklık etmiş olur.

Adım 3 :

Bu her kimse kendini akıllı sanıyor ve korkutarak ele geçirmeye çalışıyor. Aklı başında hiç bir otel 18den küçük birinin arada birinci derece akrabalık bağının ispatı olmadığı sürece rızası olsa dahi odaya çıkmasına izin vermez , oyalar ve güvenliğe bilgi verir. Hiç bir otel çocuk istismarına manşet olmak istemez.

Adım 4 : Adam yakalandıktan sonra dosyaya gizlilik şerhini savcıya koydurun, çocuğun ifadesi psikolog tarafından alınır ve bir daha çağrılmaz, konu kamu davasına dönüşür ve sizden çıkar.

Alacağı cezaların dökümü ve yüzde elli artırılması ile 7-12 sene yer.

Bu olayı yaymak istemiyorum da ne demek , hedefte kızkardeşin var ve o bir çocuk , kandırılmaya çok açık bir yaşta. Siz asıl kendinizde neti kısıtlamadığınız denetlemediğiniz için kabahat bulun ve olayın yayılması durumunda kendinizin nasıl etkileneceğini de düşünmeyin , ok yaydan çıkmak üzere.

Kararınızı acele verin

5|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 1. olarak ; yüzü görünmüyorsa o herif isterse tüm dünyaya yaysın o fotoları sonuc olarak o resımdekılerden trilyonlarca kadınlarda var çaktın.
    2. olarak; tel degıstırsın kardesin umarım evinizi bilmiyordur.
    3. ise kardeşini iyi bir haşlasan iyi olur 15 de böyle ise 20 de genelevlerden toplarsınız Allah korusun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Hemen polise hemen mrk etmeyin bisey olmaz

0|0
    0|0
  • Derhal Şikayet Edin.

0|0
    0|0
  • polise vereceksiniz tabi ki böyle şerefsizleri her fırsatta ifşa edeceksiniz

0|0
    0|0
  • He çok akilliymis

0|0
    0|0
  • O fotograflarla hicbir sey yapamaz ki yuzu gorunmuyor

0|0
    0|0
  • akıllı bir insan +18 foto gönderip kendinden 9 yaş birine kanmazdı. 31 ile 24 ü akıllı olsa ayırtedebilirdi. gerçekten salak bir kardeşin varmış sen de kardeşinden beter durumdasın. adam gitmiyorsa polis ve mahkemeyle reşit olmayan birini ayartmaktan içeri tıkarlar.

0|0
    0|0
  • böyle o cocukları senın kardesınden sonrada baskalarının canını yakmaya devam eder ... en ıyısı polise gitmeniz ailenizle bildiğin tecavüzcü adam yaniş çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • direkt polise şikayet et demek istiyorum ama polis kardeşini tutup adamın kucağına atar sonra da rızası var diye kardeşin suçlu çıkar şimdi hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • yüzü görünmeyen fotoları yaysada kardeşine ait olduklarını nasıl anlayacaklar bedene bakıpta aha şu bu kızmış mı diyecekler kız kardeşinde merak ettim isterse yaşıtı olsaydı bekar olsaydı nasıl çıplak fotosunu yolluyor insan evli olmadıgı birine neden vücudunu teşhir eder namuslu bir bayan bunu yaparmı sanmıyorum ancak kaşar bir bayan bunu yapar hadi onu geçtim sanalda sahte isim koyanlar oluyor başka resimler koyan oluyor insan bazen reeldekine güvenemiyor bu sanaldakine nasıl güvenmiş

0|0
    0|0
  • Bence şikayet etmelisin adam bunu yapmaya her zaman devam eder tek başına halledemezsin bunu her zaman karsınıza cıkar rahatsız eder

0|0
    0|0
  • Çok net kafasını keser emniyete teslim ederim

0|0
    0|0
  • Şimdi tamam desin kardeşin oteli ve numarasını alın odanın etraftan sokaktan çocukları toplayin otele gitsin kız adamı aşağı cagarsin hade bakalım gençler dalın :)

0|0
    0|0
  • Istedigi kadar akilli olsun.
    15 yasinda cocuk. hata yapmaya musait bir yasta

0|0
    0|0
  • Polise söylemelisin adam zaten polisten caydırmak için öyle söylüyo, polise söylersen adamın biyerleri tutuşur eğer yayarsada kaldırır polis anında merak etme

0|0
    0|0
  • Polise gidin siz korktuğunuz için böyle yapıyor bu şeref sizler.

0|0
    0|0
  • Şikayet et direk

0|0
    0|0
  • Adam belli ki sapık. Polise gitmelisiniz hem kendi hemde sıradakı diger kızların iyiligi için bunu yapın

0|0
    0|0
  • Polise söyliyeceksin. Bu bir. İkincisi kardeşin yolluymuş.15 yaşında bir kızın çıplak fotoğraflarını tehdit eden orspu evladına gelınce Çocuk p*rnosu ve tehditten ayrıca tacizden ceza alır. Git polise söyle.

0|0
    0|0
  • Polise gidip kız olayı anlatsın isminin gizli kalmasını herşeyin gizli tutulmasını istesin sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • git polise anlat durumu elinizde kanıtta varsa kısa mesaj vs. hiç bekleme bu aralar zaten bu tip olaylar gündemde alırlar herifi

0|0
    0|0
  • çıplak foto atmakta nedir arkadaş ya? akıl yok bunlarda vallahi billahi. ağlasın dursun şimdi kafasızlığının cezasını çeksin...

0|0
    0|0
  • Polise git ya saçmalama. Polis yaymıyor diye biliyorum bunu etrafa, gizli tutuyor. Öbür türlü ne yapacaksınız gidip dövecek misiniz adamı? Ki dövmek de güzel ama şiddet yanlısı değilim, lütfen yapmayın :)

0|0
    0|0
  • E yuzuyok bu neyin skintisi anlamadim kimse kardeaini soyupta aaa okiz sen miydin demez

0|0
    0|0
  • iyide yüzü görünmüyorsa kardeşinin olduğu nasıl anlaşılacak ayrıca burda tehdit edilmesi gerekn varsa o adamdır gidin karısıyla konuşun yuvası yıkılsın ama sonra başınıza bela olabilir ama bence siz onu tehdit edin

0|0
    0|0
  • o 15 yaşındaki kız sen değilsin inandık

0|0
    0|0
  • yok mu erkek arkadaşların yakın

0|0
    0|0
  • Polise gidin

0|0
    0|0
  • hiç bişey yapamaz konuyu kapatın gitsin bidahada yazmasın

0|0
    0|0
  • yüzü yoksa bir şey olmAz ya

0|0
    0|0
  • Adam senin sonunda şey gibi olacak diye yaz (tecavüzcü var ya)

0|0
    0|0
    • yarın gidiyorum emniyete diyebilirsin. Otel odası değil de özel bir koğuşta gerçekleşecek diyebilirsin fantezi dolu dakikalar diyeceksin

• Bazı araştırmalar yaptığını ve senin gibi sapıklara neler yaptığını öğrendiğim bu beni Mutlu etti sende yaşayacaksın diye de söylemelisin

• Alo 183 hattını arayıp tüm sureci öğrendiğini de söyle

• Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 15

• Polise gidin olay yayılmaz korkmayın o serefsizden

0|0
    0|0
  • Demek ki kardesin pekde akilli degilmis

Onu gec 15 yasindaki cocuk icin 24 yas ideal mi sence
    Yani olayi sirinlestirmiyor bile 24 yas

Hep kuru gurultu
    Bir book yiyemez

Kardesinde akilli olun
    Milleti tatmin edicem diye
    Salakk slk isler ypmasin

0|0
    0|0
  • Sen ablası değilmisin git adamı karısına rezil etsene evini dağıtsana izinmi vereceksin tehdit etmesine çağır adamı buluşmaya bir güzel dövdür

0|0
    0|0
  • Yüzü gorunmiyorsa sorun olmaz kormayin
    Ayrıca duyulacak diye yanina kar birakmayin kesinlikle şikayetçi olun subyanci serfsizden

0|0
    0|0
  • Polis yakaladıktan sonra yaramaz zaten reşit olmayan bir çocuğu tehdit etmenin cezasının hafif olduğunu sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Beklemeden şikayet edin. Böyle korkarsanız ve korktuğunuzu belli ederseniz daha ileri gitmek ister daha çok şey ister.

0|0
    0|0
  • Hemen polise gitmelisin olay yayılsın istemıyorsun ama kardesın zaten 15 yasında polise gıderseniz aileni ararlar direk Ilk önce ailene durumu anlat ve birlik içinde hareket edin

0|0
    0|0
  • Cidden çok akıllıymış. Her hareketinden mantık fışkırıyor.
    Polise söyleyin, ibneciğimiz akıllansın. Yoksa zaten o yayıcak.

0|0
    0|0
  • Polis tellal cagrmiycak. Eger o adami sikayet etmzsenz tecavuz eder kardesne. O zaman ne yapacaksn.

0|0
    0|0
  • Polise gitmen daha iyi bence. Onlar gereğini yapar :)

1|0
    0|0
  • şikayet edin şe,... fsizi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle şikayet edin. Yayılmaz inanın bana hem 18 alti yaşindaki bir kızın fotoğraflarıyla tehtid etmesi serefsizlikten başka bir şey değildir. Şikayet edin dava açın ya ne hale gelindi

0|0
    0|0
  • Direk polise gidin hiç korkmayın sustukça azar bu şerefsizler

0|0
    0|0
  • Aile eya polis

0|0
    0|0
  • gizlice polise bildirmelisiniz ve iş birliği içinde hareket edilmeli. Yüzü yoksa zaten tanınmaz kendi kendinize çözmeye kalkarsanız işin içinden çıkamazsınız

0|0
    0|0
Yükleniyor...