Gorundugumuz Gibimiyiz? ?

Normalde evli olup burda kendisini bekar gösteren, reelde edepli ahlaklı iken burda resmen bir sapiga dönüşen , kendi ailesine, eşine, dostuna iki çift sohbeti çok görüp burda sabahlara kadar chat yapanlar. .

Vicdan muhakemesi yapiyomusunuz hiç?

1|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• Hakikatten çok güzel bir konuya deginmissin evet tanıyorum öyle lerini reelde gerçekten iyi samami biri çok sessiz ama iş chat yapmaya gelince adam bülbül kesiliyor inan bana adam burada burada konustuklarini ailesi ile konuşsa adamı baştan tacı yaparlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• benlik sıkıntı yok hacı
    yediğim her haltın arkasında duruyorum

0|0
    0|0
  • herkesin burda olma sebebi mahalle baskısı ve gerçek hayatta muhabbet edecek kimsenin olmaması... burda da ister istemez bir mahalle baskısı oluşuyor yani cinsellikle alakalı soru yazınca aa ne ayıp diyorlar, veya dini bişe yazsan sen dün cinsellik konuşmadın mı diyorlar... ben vicdanen rahatım çünkü o an ne düşünürsem onu yazıyorum... ama ben gibi %10 dur

0|0
    0|0
  • Peki Normalde evli olup burda kendisini bekar gösteren, reelde edepli ahlaklı iken burda resmen bir sapiga dönüşen , kendi ailesine, eşine, dostuna iki çift sohbeti çok görüp burda sabahlara kadar chat yapanların buraya gelip evet diyeceğini düşünüyor musun hiç?

0|0
    0|0
  • burdakiler veriyor

1|0
    0|0
  • Genelde reelde kotu ama burda iyi gorunme cabalarinda olanlar cogunlukta

0|0
    0|0
  • göründüğüm gibi olduğum gibiyim ama.
    dıştan bakip evlimisin diyen oldu 😄

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • ne burda nede başka yerde.. her zaman olduğum gibi göründüm.. olmak istediğim gibi değil...

0|0
    0|0
  • ilk sen cevap ver sonra ben çünkü sende gizlisin aynı durumlara mutlaka düştüğün için bu soruyu sorma gereği duymuşsundur

0|0
    0|0
  • Reelde neysem burda da oyum.
    Gerekene överim de söverim de

0|0
    0|0
  • neysem oyum.

0|0
    0|0
  • Ben göründüğüm gibiyim. Diğerleri beni bağlamaz.

0|0
    0|0
  • Neysem Oyum ben gizli!
    Muhakeme yapmama gerek Yok!

0|0
    0|0
  • Evli olanlar düşünsün

0|0
    0|0
  • Neysem oyum

0|0
    0|0
  • Kim bu

0|0
    0|0
  • her evli erkek yapar bunları ne var ki bunda ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Yapmadıklarına eminim. Şimdiye kadar profilinde evli olduğunu yazmış bir kişiyle karşılaştım zaten.

1|3
    0|0
  • en cok da komsunun çocuğu tiplerinin burda aslan kesilmesi cinselliğin dibini kazimasi cok haklisin

0|0
    0|0
  • var malesef

0|0
    0|0
  • 2 aydir yoktum ya :)

0|0
    0|0
  • Burası insanların olmak istediği kişiye büründüğü yer

0|0
    0|0
  • Neysem oyum