Hayatı düşününce neden herşey anlamsız geliyor?

Daha yaşım 18 olmasına göre bazı şeylerde yaşıtlarıma göre oldukça olgunum. Yeri gelir onlardan daha çocuk olurum eğlenmek için yeri gelir ağır takılırım. Belkide ergenlikten böyle düşünüyorum ama herşeyi düşününce bütün parçaları birleştirince gerçekten anlamsız geliyor bu dünya. İnsanlar yaptıkları söyledikleri şeyler davranışları. Gözümün açılması da olabilir ergenlikte bilmiyorum anlamak çok zor.
Sürekli araştıran ve okuyan birisiyim. Genel kültürüm oldukça yüksektir belki araştırmasam ve okumasam onlar gibi davranıcaktım bende. ve hatalar. beyler bayanlar en büyük etki hatalar. zamanı gelince hata yapmaktan asla kendinizi alamazsınız. çabalarsanız buna daha çok batarsınız. bırakın herşey düşüceği yere düşsün. hata yapın. hata yaptıkça doğruları bulucaksınız. herneyse soru burda hayatın anlamsızlığı
sakin kafayla bir cevap verebilicek var mı şu sitede?

Güncellemeler:
Bununla ilgili filmleri izleyince haklı olduğumu düşünüyorum bütün yaptığımız şeyler saçmalık ve bunu içimizde zaten hissediyoruz ama yapmaya devam ediyoruz. ne için yaşıyorum sadece para harcamak ve sosyal ağlara fotoğraflar atmak için mi hadi ama daha fazlası olduğuna inanıyorum birisiyle tartışmam lazım belki karşılaşırız

1|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Gözün açılıyor, kabuğundan çıkıyorsun. Asırlara sığmayan büyük işler yapmak için belkide ilk adımlarındır. Fırsat olabilir, anlamlı şeyler arıyorsun şuanda;kaçırma derim. Allah a yakınlaşmayı dene dünyada bir anlama bürünür

0|0
    0|0
    • 12 yaşıma kadar bunu yaptım Allaha ın yanında oldum ama sonra ne oldu bilmiyorum dünyam ters döndü. dinlemek istersen mesaj at bana buraya yazamam özel ve uzun nicki yazıcam bunun altına

• Ama dünyayı ve bu adaletsizliği anlaman gerekiyordu. Başka türlü anlayacak olsaydın emin ol bunları yaşamazdın. Herşeyde bir hayır var

• eminim vardır. neyse sağol :=)

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatı düşününce herşey anlamsız gelmiyor , hayatta olmamızın zaten beli bir anlamı var :)

0|0
    0|0
    • Ne?

• güvensem o kadarda değil dmezdim. d

• tanışmak ister misin?

• İnanıyor musun peki?

0|0
    0|0
  • Ben De öleyim artık hiçbişeyi umırsayamıyorum

0|0
    0|0
    • kendini kandırma umursuyorsun bende öyle düşünüyorum ama bizi biz yapan bişey illaki bişeyleri umursuyoruz yoksa şu an burda olmazdık ikimzide

• Evet deliye o yüzden hergün bayram

• yaşamanın anlamı ne süreki acı çekmek mi ne yani neden burdayız o zaman.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...