Takıntılarım var kontrol edemiyorum?

Herkes gibi benim de takıntılarım var. bunları kontrol edebilirsen sorun olmuyor ama bazen edemiyorsun işte. Ben işi yaptığım zaman istediğim bir işi gerçekten mükemmel olsun istiyorum. Mükemmellik takıntım yok o sonuca bağlamayın. odam etrafım vs dağınık zaten gerekmedikçe dokunmuyorum.
Birşeye başlıyorum iyi gitmezse kapatıyorum onu. en basitini söyliyim mesela oyunlarda eğer istediğim gibi oynayamazsam istediğimi yapamazsan kendime zarar veriyorum. kaç tane mause kırdım bilmiyorum bilgisayarın camını kırmışlığım bile var. çok sinir oluyorum. bunu birileri beni oyunda öldürünce vs değil kendi istediklerimi yapamayınca yaşıyorum. Neden böyle sorun ne ve nasıl kontrol edebilirim?

Güncellemeler:
Mesela bir oyun aldım diyelim hesap açtım ve çok kötü oynadım istediğim gibi değil saçma sapan oynadım ve oyun istatisliklerinde görülüyor bunlar. o oynu ya silerim ya da yeni sıfırdan bir hesap açarım umrumda olmaz verdiğim para.
yeterki istediğim gibi olsun bunun yani herzaman kafamdaki gibi olmıycağını bende biliyorum ama kontrol edemiyorum bazen kendimi en basit örnekten gittim daha çok var

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...