Ablamın düğününde ağlamam saçma mı?

Şiödi benim dün ablamın düğünü oldu ve ablamla geçmişte ailevsel sorunlar nedeni ile çok şey yaşamıştık. Bu yüzden biz hep yanyanaydık. Düğünden bir gün sonra annem beni okula gönderdi ve okulda sabah ilk 5 ders ara ara istemsiz gözümden yaş geldi. herkes abartıyorsun. Çok saçma nedenden ağlıyorsun diye tepki verdi. Hatta bir arkadaşım ile bu yüzden tartıştık. sizce ben haksızmıyım. Okulda sadece içime kapanıktım onu bile yaşayamadım offff :'(

0|0
12|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sana bir ayrılık gibi geldiği için seni hüzünlendirmiş. Ama bunun bir ayrılık olmadığını gün geçtikçe idrak edicekson ve duygusal halin normale dönücek. Unutma ki arkadaşların da seni mutlu görmek ostedikleri için üzerine geldiler. Bence kendini şanslı hissetmelisin. Yazdıklarından, arkadaşlarının seni çok sevdiklerini anlıyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• normal aglaman neden cunku o senın kardesın canının bır parcası gecmışte ne yasarsan yasa kırgınlıklar dahıl ama unutma sana veya ona bır şey olsa ALLAH korusun ılk önce kardes koşar yardıma senın elın kesılse ılk once onun canı yanar ınan bana

1|0
    0|0
  • saçma değil

1|0
    0|0
  • Ya bu abla ne sorun yasarsan yasa o kan can kardeş abla yanı bu normal olmasa zaten bisey var derim

1|0
    0|0
  • Yoo normal

1|0
    0|0
  • Gayet doğal

1|0
    0|0
  • Sacma

1|0
    0|0
  • neden ağladığını anlamadım.

1|0
    0|0
  • aslında kişiden kişiye değişebilecek bir durum ama sen bu kadar üzüldüğüne göre ablanın baya bir seviyormuşşun
    insanları bırak nederlerse desin herkez gider aile kalır
    zaten bir kaç güne unutulur

0|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Herkes işine baksın boşver evden giden olmuş he kötü birşey değil ama evde yok yabancı yerde ağla

0|0
    0|0
  • normal de şu profil fotosunu değiştir allasen

0|0
    0|0
  • Okumaya üşendim ama normal

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• bence saçma değil ablan dediğin kişi herşeye rağmen yanında olan sana destek çıkan seni yalnız bırakmayan insandır yıllardır aynı evdesiniz buna alışmışsınız onun gidişi tabikide üzer insanı

1|0
    0|0
  • Saçma değil..

1|0
    0|0
  • Tabiki de saçma değil

1|0
    0|0
  • gayet normal birşey bu

1|0
    0|0
  • Ağlamak icon birilerinden izin istemen gerekmiyor. Gayet doğal.

1|0
    0|0
  • Duygusalsn o kdr ☺

0|0
    0|0
  • Bence de saçma

1|0
    0|0
    • ama öyle yerden yere şeklinde değil göz yaşı şeklinde ayrıca duygusuzsun

• :D Duygusuz olduğumu biliyordum ve bir daha öğrenmiş olmak çok gurur verici ))

• Profil fotonu değiştirdikten sonra cevap vericem ya afsadfsdfsjkadfa

0|0
    0|0
  • Herkesin icinde aglamadigin surece normal

0|0
    0|0
  • Abartmişsin birazcık

0|0
    0|0
  • tabıkıde sacma değil cok acı bısey aslında evden gelın cıkması ben komsumun evden gelın cıkmasına bıle aglamıstım cok huuzunlubısey hele o evden cıkarkenki zaman babası bıle aglar :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...