Cinlerden arkadas olur mu?

Psikopat degilim ve sacma sapan mesaj atıcaklar atmasın zaman kaybhı acısından herneyse. Ben sohbet edicegim bir varlık istiyorum aklıma cin geliyor müslüman bir cin onu kendi islerimde kullanmıycam sadece sohbet amaclı baska bir niyetim yok yani bu olur mu zararı var mı nasıl olur lutfen bildiklerinizi yazın

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• Eğer dersem onlar zararsız yeterki yapcaksan korkmadan ve güzelce yap. Onlarda bizim gibi Allah tarafından yaratılmışlar. Ama kizdircaksan hiç deneme senin zararına uzmessen zarar vermessen olur

0|0
    0|0
    • Nasıl uzebilirimki

• Ben öyle biliyorum bir kadın balkondan aşağı çay dokmus musallat olmuşlar. Onlarra bizm gibidir ama gorunmez

• Cok kotu bir durum

• Cinin isi guvu yok senle oturcak sohbet edecek
    Haspinsllah

1|0
    0|0
  • olmazzz

0|0
    0|0
  • Hee cok iyi arkadas olur benim var takiliyoz arada gecinip gidiyoz arada haber getiriyolar tavsiye veriyolar cok mütüş bir şey yani denemelisin 😂😂

0|0
    0|0
  • Yazik birakin su cinlerin pesini.

0|0
    0|0
  • Olur ama arkadas olucak olan ne kadar iyi niyetli olsada kotu cinler musallat olur o zaman kotu olcagindan insanlarla idare et sen :D

0|0
    0|0
  • Olur arkadaşım olur tabi ama senin bir kapın var bunu unutma onlara açtığın bir kapı. Eğer birini içeri alırsan bu gidip gelirken sana onu takip edenler olacaktır. Sen gel sen hadi git diyemeyeceksin mokoko tutuşursun ağlama sonra buralarda

0|0
    0|0
  • Musallat olur dikkat et

0|0
    0|0
  • Uğraşma derim

0|0
    0|0
  • Sen ne kullaniyorsun bilmiyorum ama tehsiri saglam olmus

0|0
    0|0
  • Aslinda guzel olurdu ama nasil iletisime gececeksin iste , sacmaa

0|0
    0|0
  • İnsanlarla anlaştın heh bide cinlerde sıra
    Ya bir git başına iş alma

0|0
    0|0
  • Arkadaş deme lazım olur 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bu kadar mı yalnızsın la

0|0
    0|0
    • Vallaha hocam yanlızlık mı desem bilemedim istemiyorum insanları :D

• Yasak onlarla iletişim kurmak. Senle iletişim kuracak cinde Müslüman olamaz. Zira Müslüman bir cin bunun yasak olduğunu bilir. Ancak başka dine mensup biriyle iletişim kurarsın, o da neden senle iletişim kursun tabii...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık sakıncalı. Çoğu insana nūfus ediyolar zaten farkında bile olamıyoruz. Bu konularda başı būyūk sıkıntılara girmiş birkaç tanıdığım var. Anlattıkları hiç hoş değil

0|0
    0|0
    • Eger vaktini almıycaksa ozelden konusabilir miyiz whatsapp veya ks den farketmeZ

• Arkadaş olup farkında bile olmayabilirsin. Sakın fazla ūstelemw bu işleri. Bu çağırmanın bir duası var.. Yapıp çağıran sıyıranlar var.. Mūslūman olan gelmez kafir olanlar gelir. Neyse yine tribe girdim ben kapattım mevzuyu. iyi akşamlar

• Sen perdelerini kaldır cin sorun değil.

0|0
    0|0
  • Varlıklardan bilgi edinildiğini, bazı şeylerin öğrenildiğini veya çıkar amaçlı kullanıldıklarını biliyorum ama sohbet için çağırılmayı hiç duymadım

0|0
    0|0
  • Kanka tanidigim bir cin var. Istersen tanıştırayım ciddiyim

0|0
    0|0
  • Eğer çağırıp iletişime geçe bilirsen ve gelen kafir değil de müslüman bir cin olursa başarılı olursun herkesten daha yakın bir arkadaşın olur.

0|0
    0|0
  • hem olur hem olmaz kardeşim

0|0
    0|0
    • Acıklarmsn

• Telefon ks?

• mesajı açtım burdan

• evet ama tehlikeli hemde çok

0|0
    0|0
  • Bulabilirsen olur belki

0|0
    0|0
  • Kanka boşu kovalama sararsalarsa , ağzına sıçarlar

0|0
    0|0
  • Neden seninle sohbet etsin peki?

0|0
    0|0
  • Olur niye olmasın bir sebep yok ki

0|0
    0|0
  • Şizofrenlik belirtileri

0|0
    0|0
    • Evet psikolojim bozuk kardesim naparsiın ciddi ha psikolojik hastaymısım

• olmaz aga tehlıkelı bu işler müslüman oldugunu anlayamazsın oyun oynayabılır sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...