Yarın sabah duruşmam var?

Bundan 1 sene önce mezun dersaneden bır kızın fotosunu kullanıp twitter ve facebok açmıştım. Arkadaşlarıyla naber napıyon tarzı konuştum. Şikayet etti bende karakolda suçu kabul edip dikkatini çekmek için yaptım nıyetım arkadaş olmaktı dedım sadece. Savcı 136/1 53/1 den kamu davası açmış.(2-4yıl hapis) Ben duruşmalara katıldım hakıme pısmanım dıkkatını cekmek ıcın yaptım kötü bir niyetım yoktu dedım. Kız üniye gittiğinden katılmadı 3 duruşmaya ondan hakım yazı gonderdıp erteledı.

Kızın ifadesi talimat duruşmasında:

Ayrıntıları daha önce anlattım. Aynı dersaneye gıdıyorduk. Kendısıyle baska bı duygusal arkadaslıgımız yoktu. Galiba fotomu internetten alıp benımle ırtıbata gecmek ıcın facebook ve twıter hesapları yapmıs. Arkaaşlarımdan numaramı ogrenmeye calısmıs. Bı kere de benı nıye twıterdan engelledın dıye aradı. Kendısını tanıtmadı ama ben o oldugunu anladım. Şikayetlerımden sonra rahatsızlıkları bıttı ve ARTIK ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM. KAMU DAVASINA KATILMAK ISTEMIYORUM.

Dava sonucu ne olur?

Güncellemeler:
bir an boşlukta kalmıştım o zaman cahillikle yaptım içime kapandıgım bir dönemdi hi çarkadaşım yoktu hatamın farkındayım.
Güncel

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Yaz kızım.. Gereği düşünüldü;
    Davacı kızın şikayetini geri çekmesi sebebiyle davalının beraatine karar verilmiştir.. :)

0|0
    0|0
    • Evetama şikayete baglı bı suc degıl. Kız çekse bile davası kamu oldugundan bı ceza alırsın dıyolar

• Çünkü kagıtlarda davacı kısmında K. H yazıyordu kamu hukuku

• hmm kız çekilmiş aradan kamuya kalmıs buyuk ıhtımalle para cezası alırsın cok takma kafaya bişey çıkmaz

En İyi Erkek Görüşü

• Ders olsun sana :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şikayetini geri çekmiş işte bişey olmaz zaten öyle şeylerde çok kötü şeyler olmadktan sonra hapis olmaz hackerler bile hapse girmezken..

0|0
    0|0
    • şikayete baglı bir suç değil diyorlar o yuzden kamu davasından şikayet çekilse bile bir ceza verirler ama ertelerle falan yanı hapıs olmaz ama öyle direkte salıvermezler yanı beraat vermezler diyorlar

• hayır ya yüz kızartıcı suc tecavüz die bliorum o kadar agır değil

• hakım 1 yıl 8 ay hapis verip hagb uyguladı yanı 5 yıl suc ıslemıcen vs

• İptal.

0|0
    0|0
    • ne iptal

• Karara bağlanor ve beraat edersin

• Ama şikeyete baglı bı suc degıl dıyolar ve davacı kısmında kagıtlarda K. H yazıyordu kamu hukuku?

• Gitme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence sıkıntı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...