Ferrariye binmek istiyorum?

Arkadaşlar maddi açıdan orta halliyim. Ben öğrenciyim ama babam mimar annem ingilizce öğretmeni İkisinin toplam 10.000 tl maaşı var kira gwliriyle 15.000 alıyorlar aylık.. Yani orta halliyim. Ama benim istediğim hayat bu değil. Ben aşırı zengin olmak istiyoum. şu an ki durumumuzla alabileceğimiz en pahalı araba bmw 5 serisi falan. Ama ben daha fazlasını istiyorum Ben ferrariye binmek istiyorum. binmek istiyorum. Ferrarinin sesi bile beni orgazma ulaştırıyor. Ferrariye tutkuyla bağlıyım hatta kolumda ferrari logosunun dövmesi var. Zengin olma istememin tek sebebi ferrari. Ferrari sahipi olmak için yapmayacağım şey yok gibi. Arkadaşlar sorum şu ferrariye veya omun gibi supercar sınıfında bir araca binmek için ayda ne kadar kazanmam lazım. Bu paraya kazanabileceğim meslek veya işler nelerdir?

0|1
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen motora binsen bir Yzf r 125 e... Ferrariyi boşverirsin :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adamin geliri 25 bin orta halli oluyorsa , bizim eve giren para 2 3 bin ise biz orta olmuyoruz birde kirada oturuyoruz yani türklerinde suriyelisi varmis ben yani :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bikere kirala 1 gunlugund

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Yanniz orgzm olamamis erkeksin sonucta heycanla yazisina veriyorum

0|0
    0|0
  • Adamlar uçucaklar sen 3 kuruş paranı gidip yer fıstıgına mı yatırcan boşwer kiralasana günlük

0|0
    0|0
Yükleniyor...