Niye kendimizi topluma meze ediyoruz?

Yani çok güzel bir hayat yaşama imkanımız var daha hür daha mutlu huzurlu. Ama sanki evlenmeyen araba almayan evi olmayan bir uzvu yok gibi görülüyor. Niye kendimizi hapsediyoruz pek sevgili a dostlar?

Niye kendimizi topluma meze ediyoruz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Hep algı meselesi :/
    Öyle yerleşilmiş algılarımıza...
    Ben öyle düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Onlarda mutluluğu arayanlar gidip bir hastanenin yoğun bakımında 5 dk kalıp çıksınlar. İnsanın en büyük mutluluk kaynağı sağlıktır. Sağlığın yoksa trilyonların varmış neye yarar.

0|0
    0|0
    • Bunu saglikci olan bana mi soyluyorsun. Mutlulugun kaynagi istedigini yapabilmektir ve orada yatanlarin cogu malesef zamanini kendine aciyarak gecirmis olanlar

• Hayır mutluluğu arabada arayanlarda. Ne demek kendine acıyarak geçirenler. Oraya kimin gideceği belli olmaz. Ben mutluluk sağlıktadır diye senle aynı görüşteyiz sanmıştım. Araba dediğin nedir ki sağlık olunca alınır. Bende var passat b8 ama gözümde teneke parçasıdır.

• Sagolun hocam simdi anladim ne demek istediginizi. Ben sagligin degerinden dem vurup gerisi bisa getirdiginizi dusunmustum

• Çünkü toplumun görünmeyen tabularıdır bunlar (malesef :( ) Nasreddin hocanın "ye kürküm ye" fıkrasına benziyor durum, cebindeki para kadar değer görüyorsun, çünkü insanlar "paraya tapıyor".

0|0
    0|0
  • Dünya insanlar yaşasın diye allah herşeyi vermiş eksiksiz tam ama biz suyum Buyum olsun diye yarışa girmisiz aslında elimizdekileri görmez hale geldik bende neden yok dedikce mutsuz oluyorlar iste

0|0
    0|0
  • pek a sevgili kısmıda ne

0|0
    0|0
  • en büyük mutluluk sağlık ve yanında güvenebilceğin tek hayattaki varlıgın aşık oldugun insna olması

0|0
    0|0
    • Bak bir dayati da ask dedigin ureyip cogalmanin tatli hale getirilmis halde bir sifatta toplanmasi

• Iyi bakalm

• yaş kaç bu arada

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...