Karşı cinse açılamıyorum. Ne yapmalıyım?

Kendimi bildim bileli karşı cinse bir türlü yaklaşamıyorum çokta istiyorum bir kız arkadaşımın olmasını ama çok utangaç bir insanım nasıl yaklaşılır tanışma cümlesi ne olur beni terslerse ne yaparım bu sorular beni hep geri savuruyor. Yardımcı olabilirmisiniz...

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Giriş cümlesi ortamına göre değişir kardeşim

0|0
    0|0
    • Mesela bir senaryo yazıyım sana. Parktayım ve banklarda yalnız başına oturan güzel bir kız var gidip konuşmak istiyorum...

• Beni reddederse çok rezil olurum diye korkuyorum kendimi nasıl kandırabilir ya da motive edebilirim

• O bende de var kardeşim hatta yıllar önce cafede hayatımın kızına rastladım. 3 arkadaş oturuyorlardı. Hatta kızla o kadar bakıştık ki. Kız dayanamadı benim arkadaçlarım tavla oynamayı bilmiyor siz biliyorsanız eğer masamıza buyur edermisiniz dedi. Bende o gazla geçtim oturdum bir kaç sohbetten sonra kıza açılabilecek kıvama gelmişken kafe çalışanları sizi bu adam rahatsız mı ediyor? Diyerek olay çıkardı. Halbu ki dediğim gibi ortada öyle bir durum yok hatta kızlar davetmişti. O olaydan sonra hesabı ödeyip küfür ede ede çıktım. Hayatım boyunca daha götemeyeceğim güzellikte ki bir kızı da kaçırmış oldum keşke dememek için artık öyle biri değilim direk açılırım. Ama o güzellikte birini daha bulamadım. Keşke deme asla git konuş!

• Kardeş yaş 30 u geçti bu hala aynı bende hayatımda bir kez bile yapmadım asla yapamayacağım bir şey bu. Yapınla alakalı bir durum

0|0
    0|0
    • Biliyorum kardeş. Benzer durum bende de var. Ama bende ki karşı tarafın enerjisiyle alakalı. Soğuk, katı, etrafını umursamaz bir şekilde duruyorsa ben hayatta yeltenemem okıza. Ama güler yüzlü, konuşkan, sıcakkanlıysa açılırım.

• @Barzola Ben asla yapamam bunu.

Yükleniyor...