Sizce saçma mı dusunuyorum?

Yakin bir arkadasimla bir kursa gidiyoruz. Siniflarimiz farkli. Baslarda benim yanima gelirdi ben de onun yanina giderdim hep molalarda. hep derken en azindan o gun mutlaka bir gorusmus olurduk. O sinifiyla arkadas ortami olusturdukça yanima ugramamaya basladi. Ben ugruyodum yine. Sakayla karisik sitem de ediyodum ama ciddi bir tavirla degil. Hatta kursa gitmedigim zamanlar merak ederdi mesaj atip sorardi. Onu da yapmiyo. bir de sıkıntili donemlerdeyim. Paylasmistim en son onunla da derdimi. Açikcasi biraz ilgi bekledim sonrasinda. Ilgiden kasit daha iyi misin gibi seyler sormasini bekledim. Onu da hic yapmadi. Sizce bunalimda oldugum icin mi bu kadar alinganca dusunuyorum. Yoksa resmen ikinci plana mi atilmisim.

Güncellemeler:
Guncel
Guncl

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet sacma

0|0
    0|0
    • Buyuk bir skntida oldugunu bildigin dostuna hic hal hatir sormaz misin? Belki diger dusuncelerim sacma olabilir ama ben insanlara ne sekil davranirsam karsimdakinden de onu bekliyorum sadece.

• Yuh okumadan mi saçma dedin :D te allhm ya. Neyse gulumsettin sag ol

• saçma :/

0|0
    0|0
    • Mesela hangi dusuncem ve neden. Sacma dusunebilirm cunku saglikli bir donem gecirmiyorum. Sadece bn nasil davraniyosam oyle karsilik almak istiyorum belki. Yanlis belki ama ben de boyleyim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...