36 yaşında depresyondan kurtulmanın yolu, 37 yaşına girmek midir?

Mesleğimde iyiyken, zamanla iş sorunlarından dolayı soğukluk yaşadığım bu günlerde, üstüne bir de çevremde çiftler halinde gezen gençlerin mutluluğunu kıskanmak ta eklenince, yalnızlığımı sorgulamanın adını bu Frenk sözcükle ne kadar anlatsam zor sanırım.

Psikolojik tedavi almayı ne kadar düşünsem de sonuç olarak bana önerecekleri antidepresanları istemediğimi de gayet iyi biliyorum.

Bir kız arkadaş istiyorum ama o da beni istiyor mu diye kendimce aptal sorular sormaya başlarken, yan komşularımın evdeki sevişme seslerinin beni ittiği derin boşluğu nasıl anlatsam bilemiyorum.

Hayat boktan ama organik.

Güzel suratlar hep tur atlar.

Dediğim gibi...

Kurtulmam için ne lazımı bilenler yazıverirse ne ala...

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Şaka gibi bir durum. 17 yaşımdan bu yana en çok da 20 yaşı geçtikten sonra, bu tarz durumları çok takıntı yapıyordum. Daha henüz yeni bir cinsel birliktelik yaşadım. Şimdi biraz geçti. Hâlâ sevgi, sevgil gibi şeylerden uzağım biraz. Yine üzücü ama 37 yaşta halen takılması gereken durum mu bu çözemedim açıkçası.

0|0
    0|0
    • Ne yazik ki durum bende bu sekilde ilerlemekte. 40, 50... Olacaksa 60 ta neler yapilabilir, dusunmesi bile isot acisi kivaminda.

• Benim de ilk oldu yirmi iki yasindayim hep kafaya takardim bir kizla yatinca duzeldim gibi hissettim ama simdi ona karsi duygusal bağ oldu. Gerci iki kez yattik ama oldu iste. Uzak sehirlerdeyiz.

• Atlatirim herhalde zaman zaman geciyor aşık olsam boyle olmazdi :D

Yükleniyor...