Bu kari beni katil eder?

gunaydin gencler ve benim gibi kendini genc hissedenler ayiptir söylemesi bugun alabalik aldim , ben diyorum hafif pullarini temizledikten sonra kizdirilmis tavada pisirecez, hanim yok kafasini kesecem yok kuyrugunu kesecem mübarek pulunu almiyor sanki kirlerini citiliyor ondan sonra balik dagiliyor, neymis kafasiyla balik pisermiymis piser tabi bir kere zedelenmez pisincede güzelce kafasindan ayirirsin , güzel bir salata esliginde afiyetle yersin haksizmiyim?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Tek derdiniz bu olsun 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Piser dostum. Al eline pisiŕ ogrensin ya. Hem lezzetlide olur

0|1
    0|0
    • bende dedigin gibi yapacagim benim icin estetik önemli.

• demek bilmeden yanlis konusmuslar, ispanagida demir kuvveti fazla diye bilinir aslinda hesap yaparken yanlis yazilmis ama milletin aklinda öyle kalmis.

• Evet onuda okudum demir orani ondada normalmis bir virgul yanlis yere koyunca deger ucmus 😊

Kızlar Ne Diyor 1

• Yenge haklı abi 😊

0|1
    0|0
    • zaten bayanlar hep hakli olur. kendiside zaten madem herseye burnunu sokuyorsun ozaman bugun herseyi sen yapacaksin dedi daha dag gibi bulasik beni bekliyor, is mis fasa fiso en zor is ev isi haklarini ödeyemeyiz kadinlarimizin.

• Helal be abim anlamışsın 😊 ev işleri hiç bitmiyor ki çalışma saatleri var ama evde 7/24 mesai bitmiyor
      Sana kolay gelsin 😊

Erkekler Ne Diyor 1

• En büyük tartışmanız bu olsun Allah mutlu lugunuzu daim etsin

0|1
    0|0
Yükleniyor...