Ya birisi benim yanlış düşündüğümü söyleyip mantıklı bir sebeple beni inandırsın?

Ülkemizde terörü, tacizi, tecavüzü, hırsızlığı, uyuşturucu bağımlılığı, yalan dolan her türlü ahlaksızlık hadsafhada, derinlemesine düşündüğümde bütün bu olumsuzluklar aslında gerekli bu ülke için diyorum. Sebebini de söyleyeyim, Yurtdışından ülkemize terör saldırısı oluyor millet engel olmadığı halde iktidara destek veriyor, dinle ilgili vakıfta masum çocuklara defalarca tecavüz ediliyor ilgili bakan vakfı savunuyor, haklarında yolsuzluk iddiası çıkıyor yargılansın diyorsun büyük bir kesim neden yargılansın diyor, aldıkları aylık 700-800 TL sosyal yardıma köle gibi teslim olmuş bir millete bu sıkıntılardan başka ne gelecek? İsteyen iktidar düşmanlığı desin sorun değil, sizden tek istediğim şu sebepten dolayı olmamalı demeniz, var mı mantıklı bir cevabınız?

• Haklısın pek bir sebep yok bu ülkenin huzur içinde yaşaması için
    33% (1)50% (1)40% (2)Oy Ver
  • Yanlıştasın, şöyleki... lütfen cevap...
    67% (2)50% (1)60% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• sadece iktidarın arkasında duran bir halk yok seven kadar sevmeyen de var onların ne suçu var tecavüze uğrayan çocukların, şehit olan askerimizin polisimizin , şimdilerde kilis iline atılan bombalar ve ölen insanlar ne suçu var bu insanların diğerlerinin salaklığının kurbanları sadece

0|0
    0|0
    • tecavüzün olduğu kurum iktidara yakın, oraya giden çocuklar da haliyle iktidarı destekleyenlerin çocukları, çocukların masumiyetine bir diyeceğim yok ama anne babaları dava bile açamayacak kadar acziyet içinde, o olayda açılan dava da kamu davası, şehit olan asker polis de keza iktidarı destekleyen güruhtan, kilis ilinde seçimden önce de terör olayları yaşandı ve en çok desteği yine iktidar partisine verdiler, oy verdikleri için canları cehenneme demiyorum, onların zarar görmesi beni sevindirmez, huzurlu olmaları da üzmez, Avrupada Fransada bir terör saldırısı oldu halk eylemler yaptı, cumhurbaşkanı desteği bir anda ciddi oranda azaldı, Türkiyede terör saldırısı şehit haberi günlük hayatın normali gibi bişey kimse de çıt yok, bu kadar teslim olmuş bir millete iktidar huzur isterse huzurlu yaşar, eziyet isterse eziyet altında yaşar, memleket için umutlanmak istiyorum bu düşüncemi çürütecek bir cevap bekliyorum

• istemeye istemeye uyanacaklar,

• umarım

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...