Suriyelilerden memnun musunuz?

Ülkemizin en güzel turizm merkezlerinde sahilerinde, plajlarında, her ilin caddelerinde, sokaklarında köprü, market, bankamatik aklınıza neresi gelirse varlar dileniyorlar , ayrıca parklara , yeşilliklere her yere zarar veriyorlar ne olacak bu böyle nereye kadar?

• EVET, MEMNUNUM KALMALILAR...
    17% (6)22% (5)19% (11)Oy Ver
  • HAYIR, KESİNLİKLE TÜRKİYE DEN GİTMELİLER...
    83% (29)78% (18)81% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• ya tamam savaş falan olaylar karışık ama yolda bile yürüyemiyoruz ya
    para para cebimize yapışıyorlar hiç memnun değilim ben bu durumdan
    gitmeliler.

1|1
    0|0
    • Ebet bunları ülkeye soktuklarında düşünmeleri gerekiyordu madem avrupa 6 milyar euro verdi niye hala bizlerden dileniyorlar yeter ya...

• aynen sana katılıyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ulkede cok buyuk savaslar gordu ama kimse evini yurdunu terk etmedi, milli orduya yazilmak disinda!

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• hayir

0|1
    0|0
  • Defolup gitsinler

0|1
    0|0
  • bu ülkemizin ne kadar eksik oldugunu gösterir o başımızdaki cahiller yüzünden ülke mülteci kampına döndü keşke ülke bilinçli insanların elinde olsa ülkemiz harika olur.

1|1
    0|0
    • Maalesef öyle durumdayız dün bir İzmir li teyze öyle bıkmış ki rahatsız etmelerinden polis çağırdı polis gelince hemen kaçıyorlar..

• Allah hepimizin yardımcısı olsun cahillik kötü şey bilinçsizce sandıga git oyunu ver sonrada iş durum bu..

• Evet ne yazık ki..:(

• Bizim burada sokağa siciyorlar. Bir an önce gitmelerini istiyorum. Dilenci olanların tabi, düzgün insan burada da düzgün kendi ülkesinde de düzgündü.

1|1
    0|0
  • savaş biterse, geri dönmelier

1|1
    0|0
  • Bana zararları yok kalabilirler.

0|1
    0|0
  • Gitsinler ülkeleri için savaşsınlar
    ...

0|1
    0|0
  • Onlarda insan neticede bilmiyorum

1|1
    0|0
  • memnun olanlar kesin suriyelidir

1|1
    0|0
  • Kalsalar yerimmi daralıcak banane

0|1
    0|0
  • Memnun degilim ama üzülüyorum da onlar icin

0|1
    0|0
  • Cok nankorler degilim.

0|0
    0|0
  • köpekler gebermelerini umud ediorm

1|0
    0|0
    • Yok öyle deme sonuçta hepsi insan mecbur kalmışlar savaş yüzünden yoksa kimse evini barkını bırakıp gelmez inan , ama onlara yer gösterilmedi bir şehir kurulsaydı ve orada yaşasalardı keşke kimse bu durumdan rahatsız olmazdı..

• dahasıda yolda gelio.

• Bilmiyorum artık bir çözüm bulmalılar inan bende herkes gibi çok rahatsızım bu insanlar tarımı iyi biliyorlar bence tarım ve hayvancılık için destek verilmeli sadece bir bölgede yalamalılar diye düşünüyorum prenses...

Erkekler Ne Diyor 9

• Kadın ve çocuklar için bir şey diyemem. Ama koca koca adamların yankesicilik dilencilik yapmasından memnun değilim.

1|4
    0|0
  • hayır değilim

0|1
    0|0
    • Kesinlikle ya bu ne böyle kendi ülkemde yabancı gibiyim adamlarda bir rahatlık sanki biziz Suriyeli..

• Evet ama bir de bizler "gitmeli" demeyelim. Cözüm bu degil. Neyse:)

• @Rose__ Tamam prenses anlastik :)

• Lanet olsun hiç memnun değilim ülkedeki düzeni bozdular maddi dengenin içine ettiler onlar geldiğinden beri hayat biraz daha pahalılaştı

0|1
    0|0
  • hiç memnun değilim, güzel bir suriyeli görmedim daha?

0|1
    0|0
  • O kadar memnunuz ki sorma gitsin.

0|1
    0|0
  • Ben nedense kimsenin keyfi dilendiğini sanmıyorum. Dilenmek mecburiyetinde kalıyorlar. Plajlarda sahillerde yatmak mecburiyetinde kalıyorlar. Yoksa "gel kardeşim al sana otel odası , işin aşında hazır" diye teklif edildiğini sanmıyorum

Yönetim suriyelileri aldı fakat yalnız başına bıraktı. Madem bakamıcaksın, ne diye alıyosun ülkeye. Amacın ne anlamıyorumki

2|1
    0|0
    • İşte ön hazırlık yapılmadan alınmaları en büyük hataydı onlara bir bölge seçilmeli ve kesinlikle ordan başka yere gitmelerinin önüne geçilmeliydi..

• Maalesef öyle oldu bizim her işimiz ters yaa...

• Cok haklisin

• En kisa surede gitmeliler yoksa gordugum butun suriyelileri oldurcem

0|1
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...