Sevgilimle babam karakolda kavga etmiş sevgili mi çok kötü dövmüş o da tırsmış resmen seven insan böyle yapar mı?

Babam telefonla bununla olan konuşmaları okumuş ben tuvaletteyken bu kim çağır gelsin karakola tanışmak istiyorum dedi bende karakolun adresini verdim. Babamın karakoluna gittiğinde biraz konuşmuşlar babam ne demek seviyorum ulan diyerek saldırmış ve çocuğa fırsat vermeden ağzına yüzüne vurmuş, içim parçalandı bir kere daha nefret ettim ondan bir insan sırf bu sebepten döver mi birini? Şimdide sevgilim bir süre konuşmayalım beni ortalıkta görmek istemezler falan dedi neden böyle oluyorki ya neden ne zaman evlenicem ben :(?

0|1
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• ama neden dövmüş :/

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ay yazık çocuğa babanda be saldırgan vahşi biriymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Babanı eğitmelisin. Geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • aslan baba :)

0|0
    0|0
  • aslında şöyle olması gerek babanı eve gelince üniforma olmadığı zaman güzelce dövmek gerekir

1|0
    0|0
  • bittin sen

0|0
    0|0
  • Baban iyi yapmamış fakt kızını kollamaya çalışması da normal. Sen şimdi benim sevgilim öyle birisi değil dersin mutlak ama çok art niyetli kişiler var.

0|0
    0|0
  • Konuşmaların içeriğine bağlı olarak her baba dövebilir öldüren bile olabilir bir daha telefonundan sil konuşmalarını sende

0|0
    0|0
  • Öldürür bile, aslınızı kaybetmeye devam edin

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende döverdim

0|0
    0|0
  • Oda vursaymış

0|0
    0|0
  • İyi de neden karakol?

0|0
    0|0
    • Calistigi yer orasi cunku

• Anladım. Çocuk iyi niyetle oraya gelmiş ama baban terbiyesizlik yapmış. Unutma; misafirin veya mekanına davet ettiğin düşmanında olsa arkadan vurmayacaksın!

Kızlar Ne Diyor 8

• yani neye ugradigini sasirmistir oda bence verdiği tepki normal ama umarım uzatmaz bu meseleyi iyi olursunuz :)

0|0
    0|0
  • Agzi burnu dagilmis cocugun birak biraz toparlansin.. bosa delikanliliga gerek yok.. zamanla babanla konusursun.. gencin de gonlu varsa gelir..

0|0
    0|0
  • Ne zaman evleneceğim ben derken valla sen sevgiline üzülmemişsin kaçan kısmetine üzülmüşsün 😏

0|1
    0|0
  • Gözdağı verebilirdi dürüstçe ayağına kadar gitmiş çocuk, dövmekle büyük terbiyesizlik etmiş hem de karakolda 🙈

0|0
    0|0
  • Olmamış. Üzücü.

0|0
    0|0
  • baban manyakmış

0|0
    0|0
  • Babanı şikayet et beni taciz ediyor de

0|0
    0|0
  • Yaşın küçük diye yapmıştır