Erkek, olmak mı daha zor yoksa kız olmak mı?

Hangisi daha zor bence erkek olmak yorumları sizden bekliyorum :)

• Erkek Olmak daha zor
    5% (2)63% (17)29% (19)Oy Ver
  • Kız olmak daha zor
    95% (37)37% (10)71% (47)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
6|14

En İyi Kız Görüşü

• Bence kadın olmak daha zor çünkü bir sürü dert var. Tacize uğradım Otobüste ve dolmuşta. Ve buna maruz kalan çok kadın var ve ben daha küçüktüm. Birinde 13 ikincisinde 14 yaşındaydım. Laf atanlar desem zaten diz boyu. Hani diyolar ya mini etek giyersen zaten yaparlar. Ben hep kot pantalon tişört giyerdim. Tecavüz edilme korkusu var. Rahat davranamama... daha bir dürü şey var. Erkeğin neyi var tamam belki sizinde kendinize göre sorunlarınız vardır ama bizim korumak zorunda olduğumuz bir bedenimiz var en azından Türkiye için geçerli bu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim toplumumuzda kız olmak daha zor ama bence erkek olmak daha zor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadın olmak daha zor.

0|1
    0|0
  • kadın olmak, her zorluğuna rağmen güzel...

0|0
    0|0
    • sen boyle söyleyince benım de erkekliğimi sevesim geldi :)

• tattım derken neyi kastediyorsun onu anlamadım

• Yani ilk kadınlığı yaşadım ve güzeliklerini gördüm..

• serbest yetiştiriliyor erkekler kızlar kısıtlanıyor her konuda neredeyse böyle gönül rahatlığıyla dışarı çıkamıyor kızlar ki gönderilmiyorlar da

0|0
    0|0
  • Kizz

0|0
    0|0
  • Kiz olmak tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Erkek olmak.

1|4
    0|0
  • Kız olmak her zaman daha zordur bir erkek olarak bunu söyleyebilirim. Sütyen takma derdi, regl dönemleri, çocuk doğurma, tecavüz ihtimali, fordlanma taciz ihtimalleri, sapıkça bakan abaza suratlar, etek giyme kapan dekolte giyme tarzında süregelen aile baskısı (bazen gerekli) , kadın gülmez kadın hamileyken dışarı çıkmaz kadının saçının teli gözükmez tarzında inanışlar, 50 derece sıcakta burnunun ucu görünmeyen kara çarşaflı ninjalar, uzun saç yıka kurutama derdi, hergün bir kova makyaj derdi, acaba arın ne giysem derdi, ay kilo aldım diyet yapayım derdi, 2 tel bıyık çıkmış hemen kuaföre koşayım derdi. Ya biz erkekler ne çekiyoruz ki?

2|0
    0|0
  • Bu zamanda asıl zor olan imanını korumak

0|1
    0|0
  • Olmak zor

0|1
    0|0
  • Türkiye'de kız olmak yurtdısında erkek olmak.

0|0
    0|0
  • Türkiyede kadın olmak çok daha avantajlı.. Hayatın zorlukları erkeğin sırtındadır.

0|0
    0|0
  • Erkek olmak zor aksininidda eden agir feministtir

0|0
    0|0
  • Iksiininde kendine ait zorluklari ve yukumlulukleri var medeni bir ulke olsak ikisi de esit derdim ama bu ulkede kadin olmak = istemsiz intihar

0|0
    0|0
  • Erkek Olmak sebebini söyleyebilirim

0|0
    0|0
  • kesinlikle kadın olmak daha zor erkek olmak kolay ve keyifli

0|0
    0|0
  • insan olmak zor.

0|0
    0|0
  • insan olmak daha zor