Yaşamaya değer bir hayatım yok?

Hayal ettiğim ve çabaladığım hiçbir şeyi başaramadım. 2 yıldır ağır depresyondayım. Bilgisayar mühendisliği okuyorum, okulu dondurdum kafamı dinlemek için. zaten 1 sene daha kaldı 2017 haziranında diplomayı alacağım. freelance yazılımcılık yaparak iyi kötü bir şeyler kazanıyorum babamdan harçlık almamak için. Mesleğimle ilgili çok büyük bir hayalim vardı fakat olmadı, olması da mümkün değil artık. Aylardır sigara-alkol almak dışında dışarıya çıkmadım. Hiç kız arkadaşım olmadı çirkinim diye, normal arkadaşım bile yok. 4 duvar arasında yapa yalnızım. Yaşamaya değer bir şey bulamıyorum...

Güncellemeler:
up
up.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Sen hayallerini bıraktığın sürece kimse sana yardım edemez sigara alkolden sana zarardan başka bişe olmaz kendini silkele ve hemen toparlan ablacım senin hayatını senden başka kurtaramaz kızlar yakışıklı erkekten çok kendine güvenen erkek seviyorlar bol bol dua et edicemde senin için Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • yaşama amacım yok ki, her gün yaptığım şeyler aynı. günde 3-4 saat müşterilere program yazıyorum kalan vakitte oyun film dizi izlemekle geçiyor. 50 metrekare evde tüm gün yalnızım

• Kendine amaç koy ablacım neden amacın yok okulunu bitir işinle ilgili belki eşinle ilgili ne bileyim kendinden daha kötü durumda olanları düşün hangimizin mükemmel hayatı ama hepimiz birşeyler buluyoruz tutunmak için

• Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• Kiz arkadasinin olmamasi , disari cikmayisin tipinle ilgili degildir kardesim, oyle olsa ne tiplerin yaninda guzel kizlar olmazdi. Sende belliki cekingenlik var bendede utangaclik cekingenlik vardi onceden psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik utangacligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0
    • Benim sorunum karı kız değil ki, olmasa da olur kafasındayım. İdeallerime ulaşamamın hayal kırıklığını yaşıyorum. Maddi problemim de yok günde 5-6 saat evde freelance yazılım yapıp 3-4 bin lira para kazanıyorum evim arabam var. hayatımda yaşamaya değer bir şey bulamıyorum, amaçsızım.

• @murattalkan37 lan oğlum sen sayko musun nesin ya sikdir git lan skdir

• başarısızlık belliki senin beynini dondurmuş , bir gün önce sor diyorsun sorunca hadi ordan git. Seni kendi haline bırakıyorum beyinsiz

Kızlar Ne Diyor 2

• İsyan etme

0|0
    0|0
  • Benimde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...