bir erkeğe sevgili değilde arkadaş olmak istendiği Nasıl ifade edilir?

kız arkadaşlarımdan çok kazık yedim bu yüzden artık sadece erkek arkadaşlarım olsun istiyorum ama sadece arkadaş hiçbi art niyet yok. E konuştuğum erkeklerde konuyu flörte getirebiliyo bunu Nasıl engellerim yani arkadaş olucağımızı Nasıl ifade edebilirim ona?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ben hayatımda birini istemiyorum şu an vs dolaylıda olsa söyleyebilirsin

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• direk söyle benm çok söylemişliğim vardır

1|0
    0|0
    • Nasıl mesele ne diyorsun

• ne biliyim o konuları açıyo ya yakınlaşmaya calısıyo mesela ben sevgili olucak birne bakmıyorum arkadasa ihtiyacım var de

• Pekala teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 12

• Bircerkek sana arkadasca yaklasmiyorsa, arkadas olmaya calisma.. bir erkegin zaten yeterince arkadasi vardir.. senin arkadasligina kalmadi yani.. atesle barut kanka degildir, kimse kendini kandurmasin.

0|0
    0|0
  • Böyle bir arkadaş edinmen için o kişinin olgun ve düzgün bir karakteri olması gerekir ki bu da bu devirde böyle erkekler varken zor bir durum bir kıza sadece o gözle bakmayan erkeklerde var ama sen gidip o erkeğin aklını çelicek şeyler de yapmamalısın. Diğer açıdan sana arkadaş değil sevgili gözüyle gelen erkeklerle arkadaş olamazsın onların içinde her zaman o duygu var olur o yüzden o gözle bakanlara da zarar vermemek için arkadaş olmayı tercih etmemelisin.

0|0
    0|0
  • Bay-Bayan çok yakın arkadaşlığı sen bulamazsın. O arkadaşlık kendiliğinden gelişir. Aksi takdirde ararsan hep flört şeklinde olur istediğini bulamazsın.

0|1
    0|0
  • tipim değilsin arkadaş kalalım :D

1|0
    0|0
    • Çok kabaca kırmak istemem :)

• kardeşim gibi görüyorum seni :)

ya da en klişesi "keşke senin gibi bir kardeşim olsaydı"

0|0
    0|0
  • sevgilin oldugunu anlasınlar senin icin hayali onlar icin gercek :) ( uzakta falan dersin cok sorurlarsa.. kimseye gostermiyorum falan de :) )

0|0
    0|0
  • ifade edemesen dönüp dolasip flörte gelir konu ayrica erkek daha pis kazik atar

0|0
    0|0
  • seni bekiyoruz cesaretin bedeli D:

0|0
    0|0
  • Lezzoyum de

0|0
    0|0
  • Kardesim de iki kere adamsa daha sevgili niyetle bakmaz adam degilse zaten boskoy ondan arkadasta olmaz

1|0
    0|0
    • Tamamda tepkimi Nasıl koyabilirim ne desem anlar beni

• Mesala. kanka gunaydin. kanka kullanmiodan simdi ne modayda onu kullan ya da nasilsin kardeslik filan die espri gorunumlu bir anlik bir soz yeticektir. zaten oda buraya gelir sorar emin ol sevdigim kiz bana kardesim dedi ne yapiyim die ben yorum atarm arkadas ol die :)

• İlla arkadaş arıyorsan kütüphanelerde binlerce arkadaş bulabilirsin. Arkadaş dediğin etten kemikten olmaz sadece. Kitaplar da çok iyi arkadaş olabiliyor...

0|0
    0|0
  • kız erkek yakın arkadas olamaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekten arkadaş olmaz kanka ayağı göt ayağına gelirsin

0|2
    0|0
    • Benim niyetim öyle değil karşı tarafında öyle olmaması için ne yapabilirim diyorum zaten :)

• Ben de mümkün olmadığını anlatmak istedim

• Direk söyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...