Sözde Ermeni soykırımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

1915 yılında sarıkamış harekatı sonrasında ermenilerin ruslarla iş birliği yaptığı sivil müslüman Türk köylerinde katliam yaptığı anlaşıldı. Bunun üzerine Kahraman Şehid-i Ala Gazi Namdar Enver Paşa ermenilerin sürülmesini istedi. Bu sürgün sırasında zaman zaman hastalıklarla zaman zaman ise intikam ateşi ile yanıp tutuşan yiğitlerce saldırıya uğradılar ancak 1.5 milyon ermeninin katledilmiş olması mümkün değil. 1.5 milyon ermeniyi (keşke yapsaydık) öldürsek şu an ermeni kalmazdı.

Sözde Ermeni soykırımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• '' Sözde '' işte 😂 😂

0|0
    0|0
    • hatırı sayılır bir kısmı geberdi ama :D Enver Paşaya teşekkür etmemiz lazım bugün doğuda kürtlerle birlikte ermeniler de yoksa bu onun sayesinde

Kızlar Ne Diyor 1

• Yok öyle bir şey. Türkler tarafından öldürülenler oldu ama soykırım falan yok. Gözleri yıllardır topraklarımızda kaldı.
    Her yıl yürüyüşlerde bayrağımızı yakıyorlar. Nefret ediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Zamanında fransızların gazına gelip şu an g*tü açıkta kalmış bir milletin son ağlayışları...

0|1
    0|0
    • daha çok rusların gazına geldiler. Osmanlı da zenginlerdi rahatlardı şimdi ağızları kokuyor

• ben soykırımı demiyorum ki ermenilerin bu olayları yaşama sebebini diyorum

• Ben de Soykırım iddialarının çıkışından bahsediyorum, öyle bir şey yok çünkü, Fransızların Ermenilere empoze ettiği bir fikirdir sadece...

• İki tarafta savaş koşullarında hatalar yapmıştır sadece biz kendimizi anlatmakta Ermeniler kadar başarılı değiliz

0|0
    0|0
  • bize verdiği katliamlardan dolayı aynısını onlara yaptıgımızı dusunuyorum diğer sebeblerde vardır tabi. armut toplamadık dimi katledilirken

0|0
    0|0
Yükleniyor...