50 kilo nasıl olabilirim?

Benim boyum 174 kilom 78 aşırı mutsuzum. Bende 50 kilo olmak istiyorum. Nasil yapıcam? Kendimden nefret ediyorum.

Güncellemeler:
Pasta yiyorum sjsjjsj

0|1
15|14

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 7ye kadar tıka basa ye sonrasında yeme. yemek yiyip uzanma. Asansör yerine merdiven kullan yürüyeceğin yolu uzat ekmeği azalt 3 litre su iç yeşillik ye bol bol :)

0|0
    0|0
    • Bundan ne koy olur ne kasaba bosa yorma kendini:)

• @Barmennn kes

• Cok yaglisin hadi bayyy din :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Boyun çok iyi ve 60-65 kilo aralığı sana iyi gelecektir. Ekmek yeme eğer ekmeksiz doymam diyorsan kepekli çavdar ye. Çaya kahveye şeker atma eğer atacaksan yarımşaqr yarımşar sürekli azalt, yemekten hemen önce ve yemekten hemen sonra su iç tamamdır.

0|0
    0|0
  • Hata hata hata ,
    oldukça dişi geliyor kulağa boyun ve kilon
    Sağlık sorunun yoksa bence hiç zayıflama. ölçülerin dengeli ise muhteşem bir kadın olmalısın. Sakın nefret etme
    Elimden gelen birşey olsa mutlu hissetmeni sağlamak isterdim.

0|0
    0|0
  • diyet listesi biraz spor kendi çabalarınla verebilirsin bu kdaar sorun etmeyin yeterki istikrarlı olun yardım veya tavsiye istersen mesaj atabilirsin

0|0
    0|0
  • Boğazını tut.. ekmek seker i tamamen kes... tamamen.. spor yap.. 8 den sonra yogurt meyve salata dışında bisey yeme.. 3ay dayanabilirsen 6. aydan sonra kendini beğenirsin 😉

0|0
    0|0
  • Olma, tombik şekerdir.

0|0
    0|0
  • Senin boyun dediğin gbiyse depresyona girecek bir fizigin olmamalı

0|0
    0|0
  • Az ve sık yemeye ozen goster birde spor yapmaya calis egzersiz felan

0|0
    0|0
  • Evlen kocan aldırır sana

0|0
    0|0
  • Mastrbsyn yaparak

0|0
    0|0
  • oha boy cok iyi. ama kilo fazla tabii ben 186 olmama rağmen o kilodayım :D

0|0
    0|0
    • Üzdun

• üzülme boy kurtarıyo seni, kilon cok değil aslında söyle düsününce. :)

Tabii görmeden yorum yaptıgım icin yanılmamı anlayısla karsılaman gerekiyor bence.

• mutsuz olmana gerek yok

0|0
    0|0
  • spor hareket

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Boyun gayet iyi kendinden nefret etme.
    50 kilo olma 64-65 ol gerçekten çok iyi olursun.
    Düzeli spor yap ve beslenmene dikkat et zaten olursun.

0|2
    0|0
  • vücut kitle endexini hesaplatarak daha sağlıklı bir aralık bulabilirsin. Diyetisyenler bunun için var git testlerini yaptır. Vücudunun neye ihtiyacı var ne fazla her şeyine bakar görüşünü al önerilerini dinle verdiği listelere düzenli olarak uy. Mutlaka gelişme olacaktır.

0|0
    0|0
  • 50 kilo boyunuza göre çok az, güzelleşmek adına normal kilonuza inip onu korumalısınız.60- 62 kilo iyidir.

0|0
    0|0
  • az ye spor yap düzenli olur

0|0
    0|0
  • spor salonuna yazıl tabağını küçült aksam 7 den sonra bişey yeme abur cuburu tamamen kes günde 1 1,5 saat koş kızartmalardan flan uzak dur en kısa böyle anlatabilirim sarkmaman için de bol bol karın çalışman lazım

0|0
    0|0
  • Herhangi bir hastalığın yoksa biraz diyet ve spor ile halledebilirsin. Yani psikolojik olarak daha kolay olması için kendine bir alt sınır belirle o belirlediğin sınıra geldiğinde herşeyin daha kolay ilerlediğini göreceksin. Yemek konusunda da mesela 6dan sonra bişey yeme , sabah yürüyüşlerine çık umarım yardımcı olabilmişimdir

0|0
    0|0
  • Kuzum o boyla 50 kilo olma 64 65 kilo olsan 10 numara olursun biraz dikkat et yeter abarttığın kdr kilon yok. 50 kilo çok çirkin olur

0|0
    0|0
  • 50 az 60 ol diyet yap spor yap olur.

0|0
    0|0
  • 50 nedir abicim ya 60 felan de bari

0|0
    0|0
  • 50 kilo degil de 60 ya da 65 olsan daha hoş görünür fizigin. ben 1.70 boy 56 kilo oldugum halde zayıfsın diyorlar. gerci ben seviyorum kendimi böyle.

0|0
    0|0
  • 50 kilo az 58 felan anca yeter bence

0|0
    0|0
  • 50 kilo boyuna göre çok az yalnız. tığ gibi olursun. bence 60 kilo olmalısın

0|0
    0|0
  • Hamur işi ye bol bol :D

0|0
    0|0
  • Ben 170 boyunda 78 kgyim okadar memnunum ki halimden tahta gibi olmak hayatta istemem balıketliyim mutluyum💜💛💚💙💪💪😇😇

0|1
    0|0
    • olçü güzel abla

• @soran arkadaşım kadın dediğin kalçali olacak bacaklarida biraz sporla eritebilirsin öyle mide bulancak durum yok ben 60 kg altındaki kişileri kadın olarak kabul etmem ve rakip gormem

• ekle beni :)

Yükleniyor...