KIZ BAŞINA AYRI EVDE YAŞAMAK MI?

Başlığı dikkat çeksin diye öyle yaptım.. Bu sene üniversiteyi dondurdum. Seneye devam edicem ve aynı şehirlerde olmamıza rağmeb daha rahat etmek ve artık sorumluluk almak istediğim için ayrı eve çıkmak istiyorum. Ve ev arkadaşıda istemiyorum. Aranızda bu durumla ilgili bilgi veya tecrübe sahibi olanlar var mı? Beni ne gibi şeyler bekliyor?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Peki o evi nasıl geçindireceksin? Kirasıydı, faturasıydı, yemesiydi içmesiydi, kitabıydı, ulaşımıydı... O kadar kolay zannediyorsunuz baba parası olmadan yaşamayı.

0|0
    0|0
    • Babamla annem para yollar bende çalışırım 1500 falan 1 kisi tek basina cok rahat gecinir bence

• Üniversiteyi okurken ailenin yanında ol. Okul bitip işe başladığın zaman kendi hayatını kurarsın. Annene babana fazladan yük olma.

• Teşekkür ederim Eig için

En İyi Kız Görüşü

• 2 sene tek başıma yaşadım 1 senedir de erkek arkadaşımla yaşıyorum. açıkçası tek başına yaşamak çok iyi çok rahat. bir kız olarak inanılmaz rahatlatıcı bir durum. istediğin kadar evinde ağlayabiliyosun kimse görmüyo. iç çamaşırıyla ya da çıplak dolaşabiliyosun. ne biliyim yani daha rahat. ama güvenlikli bir evdeysen iyi. ben residanceta kaldığım için o kadar rahatım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Maddi durumun el veriyorsa, ayrı eve çık tabi! Aman da aman gözünde büyütecek ya da korkulacak bir tarafı yok.

0|0
    0|0
  • biraz zor olabilir

0|0
    0|0
  • Çok zor şeyler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evine girmeye çalışan erkeğinden tut adını orspuya çıkaran teyzelere kadar her şeyi görürsün. Eh bu da bir nevi kendi ayaklarının üstünde durmanı sağlar. Denemelisin

1|0
    0|0
  • Ev arkadaşı olmadan herşey daha zor olacaktır, başlangıç olarak bu kadarını söyleyebilirim. Maddi durumlar nasıl?

1|2
    0|0
    • Şükür tek çocuğum annem babam memur

Yükleniyor...