Gitgide daha da zorlaşıyor.. Bir öneriniz var mı?

Hayatımda tekrar edip duran, kabusa dönüşen berbat şeyler var... Kimseye anlatamadığım, kimseyle paylaşamadığım şeyler.. Psikolojik tedavi de görüüyorum ancak psikologla bile paylaşamıyorum... sürekli ama sürekli kendimi yok etmeyi, kendime zarar vermeyi düşünüp duruyorum.. sizce şu noktada ne yapabilirim? aklıma hiç bir çıkar yol gelmiyor, bana bir öneride falan bulunun...

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer anlatmak istersen mesaj atabilirsin. Elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaşadıklarını biriyle paylaşmak ona derdi ni açmak insanı motive ve rahatlamaya yardımcı olur sende bunu denemeli sin

0|0
    0|0
    • Benim için zor olan kısmı da anlatmak...

• Tanıman önemli değil ki önemli olan rshatlaman

Erkekler Ne Diyor 6

• psikologla paylaşırsan onun için şaşırtıcı olmaz.
    nelerini dinledi bugüne kadar.
    kendikendine büyüttüğün sorunların çaresi belkide basittir

0|0
    0|0
    • Bunu yapabileceğimi sanmıyorum

• ne gibi şeyler

0|0
    0|0
  • Tasavvuf kitapları oku ruhun gıda o kitaplarda kardeşim.. psikolog falan bos işler eskiler neler cekmis nelere dayanmış nası dayanmislar..

0|0
    0|0
  • kendi başına kalabileceğin bir etkinlik içine gir. bir süre yakınındaki insanlardan uzaklaş. ben mesela sırt çantamı kapıp yollara düşmüştüm bir ay çadırda yaşamıştım terapi gibi gelmişti

0|0
    0|0
    • Bu kulağa çok iyi geliyor ama aile faktörüm..

• Hayır, ğniversitede 2. Senem.

• çevrende seninle vakit geçirmeyi seven insanlar yok mu? yaşın kaç?

0|0
    0|0
    • Var aslında ama, kendimi tam anlamıyla açabileceğim kimse yok..

• Yaşım 19

• anlatmayı dene bence rahatlarsın nasılsa gizlisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gizli kullanıcı olarak bu sitede o sorunlarından bahsedebilir sormak istediklerini sorabilirsin bu biraz rahatlatır bence seni.

0|0
    0|0
    • Gizli bile olsam açamıyorum

• kendimi aşamıyorum diyosun yani. kendini aşamadan sorunlarını nasıl aşmayı başarabileceksin peki?

• beni ekleyebilirsin mesela sana yardımcı olmayı cok ısterdım

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ama kimliğimi paylaşmak istemiyorum

• bende senın durumundaydım bana da biri ekle beni konusalım dedi ben de onun sayesınde rahatladım. senın ıcın bıseyler yapmak isteyen insanları gör ve mutlu ol.

Yükleniyor...