Otobüste tacize uğrasanız ve yanınızda sevgiliniz olsa bunu sevgilinize söyler misiniz?

Otobüste tacize uğrasanız ve yanınızda sevgiliniz olsa bunu sevgilinize söyler misiniz?
Bugün bu soruyu kadınlara sorduğumuzda gelen cevaplardan bazıları :
*Sevgilimin karakolluk/hastanelik olmasını istemiyorum. Bu nedenle söylemem.
*Sevgilim değil mi elbet söyleyeceğim.
--------
Peki erkekler siz böyle bir durumda ne yapılması taraftarısınız?

Güncellemeler:
Beyler lütfen kendinizi o kadının yerine koyarak cevap verin

1|1
23|38

En İyi Erkek Görüşü

• O fotoğraftaki olayın gerçek yüzü ortaya çıktı. Kızın psikolojik sorunları varmış, orada adam hiç bişey yapmamış, bizzat uzmanlar açıkladı. Kızın aileside onayladı. İnsanları zan altında bırakmak çok hoşunuza gidiyor galiba..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 37

• söyleyecek tabiki ! sadece sevgilim değil hatta bu duruma maruz kalan tüm kadınlar sesini yükseltmeli utanıp çekinmemeli ki biz de hadlerini bildirelim terbiyelerini verelim bu sapık insan müsfettelerinin. otobüste, metroda, dolmuşta sinemada, aklınıza neresi geliyorsa sessiz kalmayın sapık var de olanı otur izle sonra ;)

2|0
    0|0
  • Sorunları şiddetle çözmem.

1|0
    0|0
  • ben kadın olsaydım sevgilimi düşünerekten söylemezdim sanırım. ama sevgilim tacize uğrarsa bana söylemesini isterim kesinlikle

1|0
    0|0
  • Hem kendim hem sevgilimin bu duruma maruz kalmaması için önlemimi alırım.
    Ola ki sevgilim bu duruma maruz kalırsa söylemesini isterim o anda kesinlikle!
    Kendim maruz kalırsam zaten gerekli davranışı yine o anda gösteririm hemen!..

1|0
    0|0
  • tacizi kim kime yaparsa yapsın müdahale ederim. bu kişi sevgilim olursa o kişiyi o otobüse gömerim Allah şahidim olsun

2|0
    0|0
  • beni taciz edene tecavüz ederiim

2|0
    0|0
  • Bana direk söylesin, o şerefsizin a.. kor patoz ederim.

2|0
    0|0
  • Söylemezse ayrılırım. İndikten sonra iş işten geçince de ayrılırım. Gerçi ben yanındayken kimse 9 metre 15 santimden fazla yanına yaklaşamaz orası ayrı ama hani olursaaa.

1|0
    0|0
  • söylemeli kesinlikle! daha sonra sevgilimi uygun bir durakta indiririm sen git ben geliyorum derim. ki hayvanlaştığımı görüp korkmasın :) daha sonra o elemanı indiği durakta kaparım bir köşede cezasını verir dönerim.

1|0
    0|0
  • Soylesin tabi

1|0
    0|0
  • Gerşeyde olduğu gibi yine kadın ve erkek polimiği erkek kadın tarafından tacize uğrasa kıza söylese kız kıskanır biraz homurdar sonra hep senin yüzünden BERKECAN der o yüzden bişi dememeli

1|0
    0|0
    • Kendini kadın yerine koyarak cevaplamanı istemiştim =/

• Hımm yeni gördüm günceli valla bakarım tacizci pısırık dayak yemeye müsaitse söylerim yok bizimkinin deviremeyeceği bişeyse söylemem olan olmuş geçmişe dönüp bunu ortadan kaldırabilecek değil slnuçta

• Benim yanimda sevgilim olmaz
    Esimide bindirmem taksi tutarım

2|0
    0|0
  • Sevgilimin söylemesine gerek yok ben kalite kontrolü iyi yaparım döverim :)

2|0
    0|0
  • Söyle hiç affetme, sadece sevgilin değil yalnızsan bile sessiz kalma bas çığlı at tokatı bak vatandaş o sapığı nasıl linç ediyor.

1|0
    0|0
  • bana söylerse o otobüste katliam çıkar

1|0
    0|0
  • Ona belli ettirmem

1|0
    0|0
  • zaten bunu fark ederim ben rahatsızlıgından
    sonra olacakları bilmiyorum..
    otobüsten adam atmanın cezası nedir?

0|0
    0|0
  • Söylerim ben dövsün kafasını gozunu yarsın

1|0
    0|0
  • Söylemem

1|0
    0|0
  • Nerde benim emanet derim, adamı bulurum, pardon "adamı" , gerisi belli zaten.

Kadın olaraksa bilmiyorum. olmadım.

1|0
    0|0
  • beni elledi beni elledi :0 o-0

1|0
    0|0
  • Otobüsten inince söylerim

1|0
    0|0
  • Söylesin

1|0
    0|0
  • Benim yanımdaki kıza bunu yapıcak delikanlı daha doğmadı..

1|0
    0|0
  • Söylemeliki o adamn elini kendi makatına sokalm

1|0
    0|0
  • yok direk döverim

1|0
    0|0
  • Söylemeli kesinlikle

1|0
    0|0
  • Elbette.. Brez Sevgilim taciz ettiler hesap sor derim..

1|0
    0|0
  • Bu soruya neden kizlardan cok erkejler cevap veriyorr,?

1|0
    0|0
  • Taciza ugradim kizlar tarafindan. Ama bunu örtbas ettim. Ayiplari yuze vurmaya grrek yok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 22

Yükleniyor...