Ukraynaya gitmek istiyorum bikaç günlük gezi için, pasaport gerekli mi?

arkadaşlar yazın bikaç günlüğüne ukraynaya gitmek istiyorum. pasaportum yok cıkartmam gerekıyomu? pasaport olmadan yurtdısına gidebilirmiyim?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Gerekiyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• pasaport gerekli ama vize gerkli değil

0|0
    0|0
    • pasaport cıkartmak zormu

• pasaport gov tr ye bak

• ttmdır eyvallah kardo. alfabesını bıle bılmedıgım bir ülke, güzel olucak :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Oha. Sen bu kafayla Ukrayna'da feci marizlenirsin. Gitme, turkler araplar ve azeriler tadini kacirdi oralarin zaten.

0|0
    0|0
    • marizlenmek? yok aga ya sadece hıc yurtdısına cıkmadım hıc ondan bılmıyorum ama arastryorum yavastan. merak etme sorun yok açıkgözlu sayılırım :) evet okumustum gezı yazılarında iranlılar felanda cokmus..

• Ukrayna'da yasiyorum ben alti senedir. Ne gitmesi? Su siralar turkiyedeyim sikintidan patliyorum.

Hatun icin falan gideceksen hiic ugrasma soyleyeyim. Kiz miz ayarlayamazsin, avci hatunun teki parani yiyip got gibi birakir ve oyle az para da harcatmazlar adama. Ulke ucuz ama bir gecede 500 dolar da harcarsin ruhun duymaz.

• ahahah valla iyi denk geldik. ya kız bahane. heycan aksiyon yenı yerler görmek. cok gıden var turkıyeden ınternettende cok bılgı sahıbı olurum dıye ukrayna ıstedım. ya ıllakı paranı harcamasını bıldıkten sonra sorun olacagını sanmam. öncelıklı hedefım yenı yerler görup gezmek eglenmek ama gıtmıskende tabıkıde kızları da denerım herturlu sansımı bakarsın olur olmazsada umrumda olmaz :) kesın degıl zaten gelıp gelmemem, arkadasıma baglı ıkna edersem gelebılırım.

• Pasaportunu çıkartman gerekiyor, Gürcistan (belli bölgeleri) ve Kıbrıs hariç gideceğin tüm ülkeler için yanında pasaport bulundurman gerekiyor.

Gerekli belgeler ve detaylar için şu linke bakabilirsin :
    http://turkey.mfa.gov.ua/tr/visas

0|0
    0|0
  • Pasaport olmadan KKTC dışında hiçbir yere gidemezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...