Ks sizin için avantajlı mı yoksa dezavantajlı mı? Gördüğünüz avantajları/dezavantajlar neler peki?

Soru gayet açık arkadaşlar ks size faydalımı faydasız mı bunu merak ediyorum?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan psikolojisi ve kişilik analiziyle ilgili gerek yazınsal gerekse sözlü olarak çalışmalarım var ve halende devam ediyorum. Burasıda benim için bir nevi laboratuvar ortamı gibi. Her yaştan her çeşit insan var 🙂

1|0
    0|0
    • Hmm ilginç 😊 başarılı olursunuz umarım 😊

• Yaklaşık 350-400 kişiyle birebir ileşimim oldu ve gayette memnunum. İyi dileklerin içinde teşekkür ederim 🙂

En İyi Kız Görüşü

• onlıne olması bakımından ıyı bır yer : )
    ınsanlar cogu zaman gercekten kararsız kaldıkları ya da yanıt almak ıstedıklerı zaman gelıyorlar buraya... kı bende sahsen bılmedıgım ya da merak ettıgım sorularıma cvp bulmakta burayı tercıh etmısımdır cok kezde faydasını gormusumdur. dahası bende baskalarına yardımcı oldugumu sanıyorum : )

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hiçbir avantajini görmedim

Ama evden bakkala çıkamayan mastürbasyon k3zolarinin hayali s3x sorularini çok gördüm

Evlilikten soğudum

1|0
    0|0
  • avantajlı

1|0
    0|0
  • Bilmediğim konularda insanlardan bilgi edinmek öğrenmek yararlı.
    Ama bazen diyorum ulan ne kadar boş yaşayan insanlar var düşüncesi olmayan inek gibi yaşayan diyorum işte bunları görünce zararlı.

1|0
    0|0
  • Hiç bir avantajı dezavantajı yok

1|0
    0|0
  • Faydası yok zarari zaman

1|0
    0|0
  • Aslında mantıklı ama bazı beyinsiZler yardım edebilirmisiniz yazıyo soruyu açıyosun bizim servisteki çocuk bana kağıt fırlattı bana aşikmi diyo 😂Şimdi ne dersin buna bunlar bitse güzel

1|0
    0|0
  • Hicbir katkisi yok vakit kaybi

1|0
    0|0
  • Dezavantaj

1|0
    0|0
  • Tanımadığın insanla konuşuyorsun özgüven sorunu olmuyor

1|0
    0|0
  • çoğu zaman zamanımı çalmaktan başka bir işe yaradığını görmedim