Kızlar, Bütün kadınlar neden böylesiniz?

Kim oldukları bile önemsiz. iki kadın yanyana geldiklerinde canım cicim. ayrıldıklarında arkasından konuşmadıkları kalmıyor. siz nasıl bişeysiniz...

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Her kadın öyle değil ki. O dediğini yapan karaktersiz insanlardır. Bazen erkeklerde yapıyor..

0|0
    0|0
    • oran yüksek...

• Yoo yani o kadar büyük bir çelişki içindesinkki sen.. Sorunda bütün kadınlar yazmışsın yorumlarında evet erkeklerde yapar ama kadınların "çoğu" öyle demişsin mesela.. Kadınları aşşağılamak için sorulmuş bir soru gibi. Erkekleri övmeye yönelik. Bizim bir çok huyumuz " bazı" erkeklerin huylarına bin çeker. Sana yorum yapan kadınlara verdiğin cevaplarda senin kişiliğini ortaya döküyor zaten daha doğrusu ne demek istediğini.. Lütfen aklınız fikriniz kadın karalamakta ve genellemekte olmasın.

• 1. Evt "haklısın ancak kadınlarda hem daha belirgin hem de kadınlara mal olmuş bişey..." dedim. yani istisnalar vardır ama kaideyi bozmaz dedim.
      2. Hyr. kadınları aşağılamak için değil. ""benim fikrim"" olarak yaptıklarını yanlış buluyorum. ve dikkat ettiysen sadece kadınlara sordum. bu soruyu erkeklere açsaydım aşağılayıcı yorumlar gelebilirdi belki. sadece muhataplarına sordum ve aşağılamadım. sadece görüşümü savundum. belki haksız da olabilirim. ama bu SADECE BENİM GÖRÜŞÜM.
      3. Kadınlar ölsün demedim. kişiye göre üstünlük değişebilir. bazı konularda erkekler bazılarında kadınlar üstündür.

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkekler yapmiyor mu yani? 'Kaaaarrrşimmm' deyip arkasindan sovmuyor musunuz?
    Bu karaktersiz insan problemi, cinsiyet degil...

0|0
    0|0
    • haklısın ancak kadınlarda hem daha belirgin hem de kadınlara mal olmuş bişey...

• Tamam siz daha iyisiniz. Erkekler super. Yuruyun aslanlarim

• Teşekkürlerrrr :D biliyorduk zaten

• 10 yıllık arkadaşıma geçen gün ilk defa ''canım'' dedim. :D

0|0
    0|0
    • sende sorun var :D

• Şaka 😅

• :D :D

• Ben de sevmiyorum hemcinslerimi

0|0
    0|0
    • beni bu dünyada bitek sen anladınn :D psikoooo :D