Arkadaşlar bulunduğunuz yerde nasıl bir kafe ya da kulüp olsa müdavimi olursunuz?

sizce nasıl bir mekan olmalı arkadaşlar? isteyeceğiniz yer şıklarda yoksa cevap bölümünü de seve seve okuyup ilgilenirim :)

• kitap kafe olsa, farklı kitaplar okuma şansım olsa ve kendi kafamda arkadaşlar edinebileceğim bir mekan olsa
    33% (4)47% (8)41% (12)Oy Ver
  • popüler olması yeter bana ya. maksat ortam yapmak
    8% (1)12% (2)10% (3)Oy Ver
  • pastane tarzı olsun bence eskileri değerleri kaybetmeyelim
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • damsız girilmeyen bir yer olsun bence. locaları olsun. secip takılalım
    0% (0)12% (2)7% (2)Oy Ver
  • her gün ayrı bir konseptte olsun ona göre gidip gelelim
    33% (4)6% (1)17% (5)Oy Ver
  • ev kafe tarzı olsun. cok kalabalık olmasın ve sadece rezervasyonla müşteri kabul edilsin bence
    8% (1)12% (2)10% (3)Oy Ver
  • bence şöyle olsun: aşağı yazıyorum.
    18% (2)11% (2)15% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Girişimciler ve parlak beyinler konulu bir kulüp olabilir. Her gün yeni fikirlerin tartışıldığı, bir çoğunun hayata geçirildiği mecrada seve seve bulunurdum..

1|0
    0|0
    • güzel bir ortam olurdu cidden. ama bayağı tehlikeli olurdu. dolandırıcılar orda birilerini bulup kullanırlardı falan.. işyeri sahibi devamlı karakolluk olurdu güzel ülkemde :)

• Dolandırıcı demeyelim de, dahiyane fikirler, bir diğer girişimci tarafından çalınabilirdi. Bu sebepten, kulüp bir şirket olabilirdi, her fikir o şirketin bünyesinde hayata geçebilirdi. Dernek üyeleri tarafından yönetilir, hisse sahibi olunabilirdi. Belki böylece hile hurda olmadan yaşardık...

• gerekten cok güzel olurdu.. :)

En İyi Kız Görüşü

• Online gaming konseptli olsun. Gidip csgo dota fifa falan izleyelim biramızı içerken. Oyş.

1|0
    0|0
    • bu da cok güzel bir fikirmiş cidden.

• Kadıköyde var böyle bir mekan. Cok sağlıklı ilerlemiyor orada süreç, oyun izlemeye gidip mavi ekran izliyoruz genelde ama olsun. Mevzu bir otursa var ya çıkmam oradan herhalde.

Erkekler Ne Diyor 9

• kitap kafe olsa, farklı kitaplar okuma şansım olsa ve kendi kafamda arkadaşlar edinebileceğim bir mekan olsa

1|0
    0|0
  • Otantik dumansız :) türkü ve özgün muzik sanat muzigi olsun , cok pahalı olmasın tabi :)

1|0
    0|0
  • Ucuz ise tam benlik:)

0|0
    0|0
  • Cafe bar tarzı, ışıklandırması fazla olmamalı.

0|0
    0|0
  • D-F-E olsun bunların arasından

0|0
    0|0
  • a sıkkkkııı

0|0
    0|0
  • Kafe sevmem ya. Kitap okumayı severimde kitap kafe nedir milletin arasında kitap okuma hiç cazip gelmiyor bana.

0|0
    0|0
    • ama sessiz sakin, tüm duvarları kitaplık olan bir kafe.. geniş ve güzel koltuklarda bir yudum cay kahve ile keyif yapacağınız ve kitapları ödün alıp okuyabileceğiniz bir yer olsa?
      haftanın bir akşamı şiir dinletileri vs olsa?

• mesela işte :)

• Güzel güzel hadi aç müşterin olaym ama çaylar ve kahveleri pahalı yapma.

• Kitap okuduğm bir yer var sonra orada kitap okuma sandelyesi var kuruluylruö okuyorum:)))

0|0
    0|0
  • Hepsini birleştir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hergun ayri konsept

1|0
    0|0
  • Kitap cafe olsaydi eve bile gelmezdim ☺

0|0
    0|0