Balık burcuyum ama burcuma ikizler desem anlaşılır mı?

Yeni biriyleriyle tanışınca falan ikizler dersem yani yalan söylesem beni tanıdıkça ya sen ne biçim ikizlersin falan derler mi acaba? Neden böyle bişey yapıyorsun diye sorarsanız duygusal zırlak olarak bilmelerini istemiyorum Aslında çok önemli bir şey değil ama yapmak istediğim bişey

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta burclara inanan insan sayisini dusununce mantiksiz bir hareket

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hahaja:)) en dengesiz burc ikizler niye peki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İkizler burcunu seçme nedenin nedir öncelik neden bunu söyleme ihtiyacı kendini böyle tanıtma ihtiyacına giriyorsun?

0|0
    0|0
    • Bilmem ki kendime yakın hissediyorum :P

• Ya yok ondan değil aslında. Ben bir yazı okudum Gülse birsel'in Balık burcu kadını olmak istemiyorum diye. bir yazısı vardı. En ezik burçtur en saf burçtur alıktır. Keşke akrep ya da aslan burcu olsaydım İnsan tahtını yapıyo ama bahtını yapamıyo falan yazmış O yazıyı okuduktan sonra bir soğuma geldi burcuma karşı :D Doğru aslında biraz safız iyi niyetliyiz

• Bundan daha hoş ne var , olduğu temzlikde kalmak herkesin harcı değildir , gözü açık olsan ne bileyim olduğu ile herkesin kalemine göre söze giren biri olsaydın veya toplumda birçok kişiyi yönlendirme gibi bir özelliğin olsaydı kısacası nabza göre serbet diyelim bunların sana kazancı ne olacak unutma bu vb farazi dünyevi şeyler mutlaka bir çaba ile kazanılır edilir lakin saflık masumiyet olduğu ile insanın özünden gelir bu kazanılmaz kıymet bil sana verilenin.

• doğum gününü de söylersen otomatikman yalancı biri olduğunu düşünürüm.

bu kadar ufak bir şeyde bile yalan söylüyorsan dediğin hiç bir kelimeye inanmam.

yeni biri ile tanıştığın için karşındaki güvenmeden önce bir düşünecektir muhakkak

0|0
    0|0
    • sorun şu ki zaten doğum tarihim yanlış yazılmış annem ben seni 4 martta doğurdum diyo ama kimliktte 4 haziran yazıyo

• normal insanlar burca değil huya bakar. istersen burcumu bilmiyorum de. yalan söylemekten iyidir.

0|0
    0|0
  • Bassak burcuyum bende her boka ağlarım

0|0
    0|0
  • yanlış düşünüyorsun öz güvenli olman daha iyi olur kendin ol bence

0|0
    0|0
  • Hahahahahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Boyle bir konuda yalan soylemek cok sacma degil mi

0|0
    0|0
  • Ne alakası var her balık burcu zilark mı oluyor? Burcum pek uymuyor bana dersin vesselâm

0|0
    0|0
  • de abla istersen koç gibi kızım de,)

0|0
    0|0
Yükleniyor...