Dertleşmek isteyennn?

Merhabalar öncelikle✋ Hepimizin kimseye anlatamadığı hatta kendine bile söyleyemediği sıkıntılar oluyo haliyle, insan da kimi zaman bu dertlerini en yakınındakileriyle bile paylaşmaktan çekiniyor. Dertleşmek, konuşmak isteyen varsa bekliyorum. İnsana bazen tanımadığı biri bile iyi gelebiliyor.

0|1
1|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• derdimi anlatmam

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Kızların bu başlığı defalarca açtığını gördüm, hepsinde de yorumlarda dertleşelim yazanlara cevap vermediğini de. Bu konuyu gördükçe aklımdan geçen tek şey bu ne yaman çelişki oluyor :D

2|0
    0|0
  • Yalnızım ve bu konuşarak çözülecek bir şey değil. Konuştukça içim daha da sıkılıp, daralıyor artık.

1|1
    0|0
  • Uykum geldi

1|0
    0|0
  • Ödevler bitmiyor :( cumadan beri sabahtan akşama kadar proje, ödev, makaleler üzerinde uğraşıyorum hafta sonu tatili yapamadım

1|0
    0|0
  • Varsa derdin anlat benim yok

1|0
    0|0
  • 20 gün önce kolumu kırdım. 1 hafta önce kız arkadaşımdan ayrıldım. bugünde işimden kovuldum. hayat çok güzel.

1|0
    0|0
  • sürekli kafam güzel olsun istiyorum moralim kolay bozuluyo ruh halim yerlerde ilaç bağımlısıyım parasızım son 3 4 senedir doğru düzgün kız arkadaşım yok bazen ölsem mi diye düşünüyorum bende durumlar böyle

1|0
    0|0
  • Geç olmasaydı seni dinleyebilirdim... Başka bir zaman artık

1|0
    0|0
  • Cok konusmak isterim ama bir kisiyle paylasmak daha mantikli bu ortam dertlesmek icin hic uygun degil

1|0
    0|0
  • hadi :D

1|0
    0|0
  • Yok be abla zaten benim adım dertli :D

1|0
    0|0
  • Hiç dert olmadı👍

1|0
    0|0
  • dertleşmek istersem bunu herkesle degil burdaki tek bir arkadaşıma anlatırım yinede eyw

1|0
    0|0
  • Özelden yaz buradan dertleşmem asla

1|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...