Karşı cinsi anlayabiliyor musunuz?

Erkekler kızları anlayamadığını iddia etse de ben bir erkek olarak kızların açık ve net olduğunu düşünüyorum.

Erkekler daha az konuştuğundan mı desek, daha gizemli takıldığından mı, daha anlaşılmaz geliyor.

0|1
14|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yaptığını ne istediğini bilmeyeni anlamak zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• erkekler kızları kızlar erkekleri tam olarak anlayamaz ama eşcinseller belki bu konuda ne demek istediğimi anlatabilir çünkü iki bakış açısına da sahipler ne kadar kendimizi anlatmaya çalışsakta durum mevlanın da dediği gibi "ne kadar çok şey bilirsen bil anlatabildiğin karşıdakinin anladığı kadardır". erkekler ve kızlar marsla venüs kadar bir meyve ile sebze kadar kuru ile yaş kadar birbirinden farklı gel gelelim kendini ifade etme yeteneği doğuştan değil sonradan edinilen bir davranıştır bu yönüyle gelişip iki tarafında zıtlıkları en aza indirip üretken ifadeler (boş konuşma) kurmak yerine anlama yordama üzerine yoğunlaşırlarsa belki birbirimizi yakından tanıyabiliriz :).

0|0
    0|0
  • Kendini anlamayan insanlari anlayamiyorum

0|0
    0|0
  • Tabiki anlıyorum

0|0
    0|0
  • Kısmen :)

0|0
    0|0
  • Bazen kafanızın içinde ne döndüğünü anlamak çok zor.

0|0
    0|0
  • bende katılıyorum kesinlikle erkekler kadınlar kadar karmaşık çogu zamanda tutarsız davranıyor bıktım valla

0|0
    0|0
  • Çoğu zaman anlayamıyorum

0|0
    0|0
  • Aynen daha az kelime kullandiklari icin yanlis anlasabiliyorlar..

0|0
    0|0
  • Çok rahat anlıyorum

0|0
    0|0
  • erkeklerin rahat olmasi kil ediyor beni

0|0
    0|0
  • Erkekleri çok iyi anlayabiliyorum.

0|0
    0|0
  • hayır anlamıyorum bize derler ama asıl gizeml olan onlar

0|0
    0|0
  • hiç kimseyi anlıyamıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Donemin sovyet rusyasının başkanı mihail gorbaçov şunu soyler : Dunyada savaş ve anlaşmazlıkların nedeni iletişim kopukluğudur. Ben de şunu soyluyorum kızlar ve erkekler arasındaki anlaşılamamanın sebebi iletişim kopukluğudur. Bana gore boyle ama senin detayda belirttigine katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben kadınların açık olduğuna inanmıyorum
    Mesela ya geçenlerde burcular Falanca yere gezmeye gitmişler çok güzelmiş demesi
    Bizde gidelim demek
    Bugün yemek yapasım yok demek dışarda yemek yiyelim demek

0|0
    0|0
  • Anlaşılmayacak bir şey yok.

Kadını anlayan erkeği de anlar, özne insandır.

0|0
    0|0
  • Bazen ne yapmaya çalıştıklarını anlayamıyorum test ediyorlar sanki bizi 😞

0|0
    0|0
Yükleniyor...